Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Důkaz o tom, že Demokraté ukradli Trumpovi volby

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Psal o tom P.C.Roberts už v článku Ukradené volby. Když šel první volební noc spát, měl Trump ve státech Wisconsin, Michigan, Pensylvánie, Severní Karolína, Georgia a Florida pohodlný náskok - ale pak sčítání hlasů náhle ustalo. Ovšem Trumpův náskok nad Bidenem byl v těch hodinách tak velký, že P.C.Roberts šel spát s jistotou, že Trump volby vyhrál.

  • dukaz-o-tom-ze-demokrate-ukradli-trumpovi-volby

Jaké však bylo jeho překvapení, když se ráno po probuzení z televize dověděl, že náhle je mnoho věcí naopak. Např. to, že ve Wisconsinu a v Michiganu došlo během noci a přesněji v časných ranních hodinách k vertikálnímu růstu hlasů pro Bidena, a každý z přibližně 150 tisíc hlasů byl odevzdán v jeho prospěch. A byla to právě tato hromádka hlasů, přisunutá na dosavadní hromádku Bidenových zisků, která způsobila, že v obou těchto státech Trump své dosavadní vedení ztratil. Je možné, psal  dále, že počítači hlasů v těchto dvou státech odešli spát a že jejich kolegové, nastupující do nové směny po nich, zjistili, že Biden náhle a nečekaně vystřelil vzhůru. Což by bylo věrohodné ve všech případech kromě toho, že by všechny tyto nové hlasy byly připsány Bidenovi a ani jediný nebyl připsán ve prospěch Trumpa.

Jak tento podvod proběhl ukazují tyto dva grafy, zobrazující průběh voleb ve Wisconsinu a Michiganu. (zde je třeba tyto grafy uvést a to klepnutím na http.lepa-net. webnode.cz     v této zprávě.    A pod grafy bude článek pokračovat takto:)

Na prvním snímku, zobrazujícím průběh voleb ve Wisconsinu, má Trump 2 200 902 hlasů a Biden o 200 000 hlasů méně. Ale pak, v 6 hodin 23 minut ve středu 4. listopadu, vyskočí náhle Biden vzhůru a v průběhu několika okamžiků se dostane nad Trumpa a drží si tento náskok až do konce voleb. Nu a na snímku druhém, zobrazujícím průběh voleb v Michiganu, přibude přibližně ve stejný čas Bidenovi náhle 138 000 nových hlasů a Trumpovi ani jediný.

Komentář už netřeba

Lubomír Man

Facebook komentáře