Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dlouhá špinavá kariéra plazivého Joe Bidena

Zdravím hlavního čichače u šéfa

DONALD JEFFRIES

30. ČERVNA 2024

Dostávám stížnosti od lidí, že se příliš soustředím na Donalda Trumpa. V zásadě jde o zprávu: "Ale co Biden?" Píšu více o Trumpovi, protože je tváří vnímané opozice. Jediný Emmanuel Goldstein (fiktivní postava z Orwela) ve městě. Předpokládám, že každý, kdo mě čte, rozumí tomu, kdo a co je Joe Biden.

Ale lidé si možná nepamatují úplně všechno o dlouhé kariéře Joea Bidena jako milovaného obyvatele bažiny Washingtonu, DC, kterou Trump slíbil vysušit. Biden byl poprvé zvolen americkým senátorem za Delaware v roce 1973! V roce 1981 velký „liberální“ senátor silně podporoval zákon o ochraně zpravodajských identit, který byl schválen v návaznosti na to, že informátor CIA Philip Agee zveřejnil informace o Agentuře, která je jeho nejprodávanější knihou Uvnitř společnosti. Biden prohlásil, že „nemyslím si, že by někdo pochyboval o panu Agee. Podle mého názoru bychom ho měli zavřít." Zdá se, že dobrý senátor měl opravdu rád zavírání lidí. Jako silný zastánce protidrogového zákona z roku 1986 se zasloužil o drakonické ustanovení, které nařizovalo pětiletý trest za držení malého množství cracku.

  • dlouha-spinava-kariera-plaziveho-joe-bidena

Biden netušil, že o desítky let později bude jeho vlastní problémový syn Hunter přistižen s dostatkem cracku, aby získal dlouhý trest vězení podle původního zákona z roku 1986, který byl v roce 2010 trochu zmírněn. S každou uncí „liberálního“ zápalu se Biden tehdy chlubil: „Pokud máte kus cracku ne větší než tato čtvrtina, který držím v ruce, jednu čtvrtinu jednoho dolaru, schválili jsme zákon – pod vedením senátora Thurmonda a já a ostatní – zákon, který říká: jste při tom chyceni, půjdete na pět let do vězení. Nedostanete žádnou podmínku, nedostanete nic kromě pěti let ve vězení. Soudce nemá na výběr." Senátor Biden je také autorem strašlivého zákona o zločinu z roku 1994, který obsahoval „třikrát a doživotí“ a povinné odsouzení, což výrazně zvýšilo vězeňskou populaci.

Výzkumník atentátu na JFK se v roce 2005 zúčastnil semináře Joea Bidena. Podařilo se mu krátce položit Bidenovi otázky ohledně atentátu. Jak bylo popsáno na diskusním fóru, toto byl krátký rozhovor: „Senátore Bidene, věříte, že JFK byl zabit v důsledku spiknutí?“ Odpověď: „Ne.“ „Takže věříte, že Lee Harvey Oswald, sám a bez pomoci , zabil prezidenta Kennedyho?" Odpověď: "Ano." To je samozřejmě stěží překvapivé, ale odráží to Bidenovo pevné smýšlení establishmentu. V roce 2019 zveřejnil časopis American Prospect článek s titulkem „Milostná aféra Joea Bidena s CIA.“ Biden byl velmi nápomocný Reaganovu řediteli CIA Williamu Caseymu, který ho pochválil v utajované zprávě pro jeho zpravodajský personál z počátku 80. let. Biden v projevu na Stanfordu uvedl, že zpravodajská komunita byla kompromitována úniky informací.

Takže Joe Biden nikdy nepatřil k politikům Demokratické strany, které jsem ve svém pomýleném mládí obdivoval. Nechtěl odhalovat zneužívání zpravodajských služeb jako demokrat Frank Church. Nezajímaly ho žádné „sluníčkové“ zákony, které by lidem usnadnily informace o jejich vládě. Jeho obavy z „úniků“ by se pak vyvinuly v obavy o informátory jako Edward Snowden a Julian Assange. V tweetu z ledna 2023 se Snowden vyjádřil ke skandálu s Bidenovými utajovanými dokumenty, obvinil Ministerstvo spravedlnosti z utajování příběhu až po volbách a prohlásil: „Stojí za zmínku, že se zdá, že prezident uprchl s více utajovanými dokumenty než mnozí informátoři. .“ Biden uvádí, že Snowden by měl „čelit následkům svých činů“.Po propuštění Juliana Assange z exilu minulý týden někteří předpokládali, že za to byla zodpovědná Bidenova administrativa, vzhledem k Bidenovým nedávným prohlášením, že „zvažuje“ stažení obvinění proti zakladateli Wikileaks. Bílý dům však vydá prohlášení, v němž tvrdí, že nehráli roli v Assangeově dohodě o vině a trestu. Dohoda, která mimochodem učinila zmizení všech těch znepokojujících e-mailů DNC předpokladem pro jeho propuštění. Takže pokud jste v pokušení myslet si, že možná po více než padesáti letech služby zájmům zkorumpovaného Deep State, udělal Joe Biden konečně něco dobrého, mýlili byste se. Proč kazit perfektní dojem? Dokonce i Barack Obama zmírnil trest „zrádci“ Bradley/Chelsea Manningu.

Tak se dostáváme k Joe Bidenovi, kterého jsme poznali a milovali. Zřejmě sužován relativně ranou demencí, potácel se, mumlal a klopýtal přes trapnou sérii slovních a fyzických přehmatů. Také se vyhnul tomu, aby byl hnán k zodpovědnosti za docela do očí bijící kriminalitu. Ještě v době, kdy byli Hunter a jeho zesnulý bratr Beau malí chlapci, měl tatínek Joe znepokojivý zvyk „zhazovat“ prázdné domy, které byly na trhu. Doslova někdy vstoupili neuzamčenými okny. Jako dlouholetý realitní makléř vám mohu říci, že je velmi jednoduché zavolat a naplánovat si schůzku, abyste si prohlédli nemovitost, zejména prázdnou. Není známo, proč se tehdejší senátor Spojených států choval tak bizarně, ale vypovídá to o jakési zvláštní chybě osobnosti.

Hunter nebyl jediným Bidenovým potomkem, který se stal závislým na drogách, proti kterým chtěl mladý senátor zakročit (zamýšlená slovní hříčka). Bidenova dcera Ashley ve svém deníku otevřeně psala o „nevhodných“ sprchách, které s ní její otec absolvoval, když byla mladá. To v ní spustilo nešťastnou promiskuitu a také závislost na nelegálních drogách. Víme jen o tomto deníku, protože Ashley ho nechala v odvykacím centru pro odvykání drog a žena, která ho našla, ho prodala Truth Veritas. Vzhledem k tomu, že žijeme v Americe 2.0, a ne v nějaké vychvalované „demokracii“, byla žena stíhána a strávila třicet dní ve vězení. Joe Biden zůstává nedotčen tím, co by mělo být velmi vážným skandálem. Není to tak, že by houpal svou dceru na kolenou, jako to dělal Donald Trump a každý jiný otec.

Strašidelný Joe, který byl ponechán svému osudu, pokračoval ve své dlouhé historii nevhodně se dotýkajících malých dívek, z velké části zdokumentované na videokazetě. Náš milovaný prezident má vzácně známou perverzní úchylku, že očichává jejich vlasy.

Opět je to vše jasně ukázáno ve filmu. Kdyby byli washingtonští generálové skutečná opoziční strana, možná by chtěli použít ty usvědčující filmové klipy ve svých kampaních. Nevím, jaké důkazy existovaly proti pedofilům, kteří byli odsouzeni k dlouhým trestům odnětí svobody, ale o co víc usvědčujícího můžete být, než když dospělý sahá na nevyvinuté hrudníky nezletilých dívek, zatímco jejich výrazy obličeje zaznamenávají jejich nesouhlas? Jistě, na jeho notebooku je údajně natočené znásilnění desetileté dívky Hunterem Bidenem, ale to bylo odesláno do paměti spolu s těmi e-maily DNC- Demokratický národní výbor.

Muži byli stíháni a odsouzeni k dlouhým trestům odnětí svobody za méně jasné důkazy o zneužívání dětí, než jaké lze v mnoha minulých případech volně vidět online od našeho současného prezidenta. Buď je to ten odporný zločin, který si většina z nás myslí, nebo to není žádný velký problém. Takže propusťte všechny pedofily. Pokud nemáte video, jak skutečně znásilňují děti. Jako údajné znásilnění dítěte na notebooku Huntera Bidena. Nebo dosud nikdy neviděná videa, jak naši slavní vojáci znásilňují irácké chlapce, zatímco jejich matky křičí. Seymour Hersh tvrdí, že je viděl. Někteří pedofili jsou si rovnější než jiní. Jen stále opakujte, „chyť je za kundičku“ a třikrát cvakněte patami. Pozoruhodné bylo i poněkud smyslné líbání strašidelného Joea s jeho vlastní vnučkou. Možná zapomněl, že je to jeho vnučka. Nebo doufal, že se s ní osprchuje.

Biden byl znovu zachycen na videokazetě , jak se chlubí tím, že nechal vyhodit ukrajinského prokurátora. Kdo se zabýval finančními nepatřičnostmi svého syna (a jeho) v té úžasné demokracii, které předsedal bývalý herec, který má legendární dovednosti ve hře na penisový klavír. To je dost usvědčující důkaz. Ale ne, byl to místo toho Donald Trump, kdo byl obžalován kvůli „dokonalému“ telefonickému rozhovoru se stejným krizovým hercem/komikem Volodymyrem Zelenským. Za to, že požádal bystrého pianistu, aby se podíval na jakoukoli možnou korupci ze strany Bidenových. Myslím, že tam je jasné poselství. Ale to se stává, když hrajete za Washingtonské generály. Je to věc Harlem Globetrotters, ty bys tomu nerozuměl.

V průběhu let jsem napsal mnoho článků pro americký svobodný tisk, podrobně popisující finanční podvody Huntera Bidena na Ukrajině. Mísí se s „Big Guyem“, stejným nadčasovým státníkem, který přičichl k více dívčím vlasům než kterýkoli jiný politický vůdce v historii dříve svobodného světa. E-maily Huntera Bidena odhalují, že "Velký chlap" - jeho milující otec- vždy dostal podíl z kořisti, bez ohledu na to, co se stalo.

Stejně jako hrdina dvorního historika Williama Shermana, který vždy dostal část veškerého osobního majetku, který jeho jednotky Unie ukradly jižním civilistům. Jak ukáže moje nová kniha American Memory Hole , tato krádež je velkou americkou tradicí sahající přinejmenším do mexicko-americké války. Bidenovi evidentně znají svou historii. Joe Biden, když byl srozumitelný, řekl během svého děsivého prezidentování několik pozoruhodných věcí. Kolikrát tvrdil, že „bílá nadvláda“ představuje „největší nebezpečí pro demokracii? Mějte na paměti, že toto je definice demokracie zkorumpované elity, nikoli jakákoli forma vlády, kterou by staří Řekové uznávali. Ten projev, který pronesl, s jasně červeným pozadím a zlověstným osvětlením, byl možná nejhorším projevem, který kdy americký prezident pronesl, když to vezmeme do úvahy v pozadí. Chybělo už jen srp a kladivo nebo kozí bradka v Leninově stylu na bradě plazivého Joa. Hloupá strana se proti té řeči svým chabým, obvyklým způsobem trochu ohradila, ale měla urazit každého Američana. Kdyby jen rozumní zbývající mezi námi mohli být uraženi v Americe 2.0. Strašidelný Joe, který byl ponechán svému osudu, pokračoval ve své dlouhé historii nevhodně se dotýkající malých dívek, z velké části zdokumentované na videokazetě. Náš milovaný prezident má vzácně známou perverzní schopnost čichat jejich vlasy.

Dr. Jill byla přece dospělá (myslím), když začala hlídat Bidenovy děti. Možná miloval její šampon. Ale pak tu byla Tara Reade. Readová obvinila tehdejšího senátora Bidena, že udělal něco pozoruhodně podobného tomu, z čeho by E. Jean Carroll obvinila Donalda Trumpa. Jen Tara si vzpomněla na rok, kdy se to stalo, na rozdíl od Carroll. A nikdy nebyla natočena na video, jak se svíjí na podlaze jako šílenec, na rozdíl od Carroll. Vážně pochybuji, že má psa jménem Tits nebo si maluje stromy na modro, jako to dělá Carroll. Readová byla zesměšňována stejným státem kontrolovaným tiskem a feministkami, které věřily Carroll. Směšná porota udělila Carrollové miliony dolarů. Readová uprchla do Ruska kvůli vlastní bezpečnosti.

Hollywood a držená média si z Trumpových synů dělají legraci. Existují závěry o tom, že Eric je „zvláštní“. Musel mít speciální vzdělání. Tyto nechutné poznámky jsou v pořádku, pokud jsou namířeny proti „správným“ lidem. Mohou si dělat legraci, co chtějí, o mladém Barronu Trumpovi, například o tom, zda patří k autistickému spektru. Víte, spektrum, které ještě asi před třiceti lety neexistovalo. Ztratíte lékařskou licenci, pokud navrhnete, že to souvisí se všemi masivními nárůsty vakcín poskytovaných našim dětem. Ale žádné vtipy komika o četných střetech Ashley Biden se zákonem. Nebo nezmíněný Biden, bratr plazivý Joe Frank, který má záznam v trestním rejstříku, jaký by mu záviděl i svatý George Floyd. „Big Guy“ má neteř Caroline, která se také několikrát dostala do konfliktu se zákonem. Slyšeli jste někoho, včetně Fox News, Breitbart nebo jiných konzervativních médií, mluvit o zločinecké rodině Bidenů? Pamatujete na chudáka Billyho Cartera? Byl zesměšňován a považován za pořádnou ostudu stále žijícího bývalého farmáře arašídů. Nikdy neřídil opilý jako Frank Biden. Ale Billy Beer byl dost hnilobný, pro ty z vás, kteří jsou dost staří, aby si to pamatovali. Dokonce i mladé Amy Carterové a mladé Chelsea Clintonové se komici krutě vysmívali. Žádný komik se nechystá vysmívat se Hunteru Bidenovi, který je skvěle vyfotografován, jak spí s dýmkou v ústech, natož Ashley Bidenová. Dokážete si představit, co by hysteričtí rejsci na  Talk show  The View řekli, kdyby Ivanka Trumpová psala o nevhodných sprchách se svým otcem?

Nyní se zdá, že všechny Bidenovy největší zločiny byly spáchány předtím, než se u něj vyvinula demence, Alzheimerova choroba nebo co to je. Pochybuji, že mu dnes Hunter nebo kdokoli jiný dává jeho deset procent. Během svého prezidentování byl Biden přistižen ve filmu, jak pronáší nesmysly, které často zní jako cizí. Možná je to ten ještěr v něm, který vychází. Kolikrát jsme ho viděli bloudit pryč, jako pomýlené batole. Udělal to nedávno na mezinárodním shromáždění, a přestože byl italský prezident zachycen na filmu, jak ho popadl za paži a odvedl zpět do bezpečí, Bidenův směšný tiskový tajemník DEI (diverzita, rovnost a inkluze)  trval na tom, že video bylo pozměněno. Jeho dovádění bylo označováno jako „levný padělek“ nebo „hluboký padělek“, v závislosti na zdroji. Kdo s tím může argumentovat?

Joe Biden byl ve skutečnosti ve své roli prezidenta tak absurdní, že mnozí naznačují, že je to laciný nebo hluboký padělek. Někteří říkají, že skutečný Biden před chvílí zemřel a byl nahrazen klonem nebo robotem. Chlapče, myslel by sis, že by mohli vytvořit realističtější a kompetentnější klon nebo robota Člověka se lekne, když ho sleduje, jak se snaží vyjádřit sám sebe. Velmi mi připomíná postavu Petera Sellerse ve filmu Being There. Ačkoli není známo, že by Biden byl během svého života mentálně postižen, a nic, co řekl jako prezident, nemohlo být nikdy zaměněno za hloubku, jako tomu bylo v případě postavy Sellersů. Je také náchylný vyslovovat své klíčové body hrozivým šepotem. Ne, jeho koktání není celoživotní záležitost, jak dokazují jeho staré natočené projevy. Není známo, v jakém věku se začal nevhodně dotýkat malých dívek.

Biden vydal více rasistických komentářů, než si Donald Trump mohl kdy vysnít. Prohlásil, že ti černoši, kteří ho nevolí, ve skutečnosti nejsou černoši. Školy v centru města nazval „džungle“. Přirovnal chudé studenty k bílým studentům. Senátor Joe Biden pomohl dostat do vězení nespočetné množství nenásilných černošských závislých na cracku. Jednoduše si vymýšlí příběhy o své minulosti v závislosti na publiku. Očividně nechodil na historicky černošskou vysokou školu, jak řekl černému publiku. Nebyl prakticky vychován v synagoze, jak se chlubil židovskému publiku. Přinejmenším příběh „Corn Pop byl špatný chlap“ byl zábavný. Fiktivní, ale vtipný. Vtipnější než miliony ilegálů, kterým otevřel hranice, létal po zemi a ukládal se do pětihvězdičkových hotelů. Zatímco naši vlastní občané bez domova žijí v ulicích.

Vystoupení“ Joea Bidena v prezidentské debatě minulé noci odhalilo vážné problémy, které má v tuto chvíli se svými fakultami. Po debatě ho natočili, jak se snaží s pomocí někoho na každé straně sejít o jeden krok dolů z jeviště. Dr. Jill, která je v podstatě jeho ošetřovatelkou, mu gratulovala k „odpovědi na všechny otázky“ způsobem, kterým by matka pochválila předškolákovi, že používá nočník sám. Není jasné, zda je Joe Biden nyní cvičen na nočník. Přetrvávají zvěsti, že si veřejně pokakal kalhoty, přičemž k poslednímu incidentu došlo na vzpomínkové slavnosti v Normandii. Ti z TDS (Trump Derangement Syndrome) trvají na tom, že Trump to udělal také, a nosí plenky pro dospělé. Možná ani jeden z nich není na nočník. Nikdo nemůže říci, že Američanům nejsou nabízeny ty nejlepší a nejchytřejší možnosti.

Na jakém přesném záznamu by Joe Biden pokračoval? Na miliardách poskytnutých Ukrajině? Každý, kdo nakupuje plyn nebo nakupuje v obchodě s potravinami, ví, že inflace je nyní horší, než kdy v našich životech byla. A přesto Joe jen cituje falešné statistiky, aby tvrdil opak. Jeho administrativa je plná politicky korektních cirkusových šílenců. I když není znám žádný polykač mečů, byl tu holohlavý, červeně oblečený vysoký úředník, který neustále kradl dámská zavazadla na letištích. A pak je tu naše zdravotní carka Rachel Levineová, kterou, jak předpokládám, nějakým způsobem „identifikuje“ jako zdravého člověka. Onehdy navštívil Bílý dům TV Queer Eye for the Straight Guy. Viceprezidentská klebetnice Kamala Harrisová skutečně otevřela dveře. Víte, že George Washington a Thomas Jefferson by byli hrdí.

Nevím, co plánují s Bidenem udělat. Den po debatě vypadal podezřele jasněji. Už to udělal. Demence takto obvykle nefunguje. Možná je prezidentská demence jiná. Možná dostaneme Hrůzostrašné novinky. Nebo by Hillary mohla uspořádat comeback jako 54 letý fotbalista Brett Favre . Senzační zvěsti o Michelle Obamové, která je ve skutečnosti Big Mike, by pokryly všechny základny DEI. Představovalo by to národní „probuzený“ orgasmus. Mohli by mít „velké odhalení“ v Růžové zahradě. Nebo se prostě mohli rozhodnout nainstalovat Bidena znovu. Není to tak, že by mohl být pro tuto práci mnohem méně schopný, než byl od svého prvního výběru. Bude mít veškeré pokrytí tisku, které potřebuje. Jeho absurdní osobnost bude pro pozdní noční komiky zakázána. Nikdo lépe neztělesňuje verzi Americké 2.0 „demokracie“.

Překlad: Ivo Bubeník

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře