Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Demokratická opozice bojuje proti totalitnímu režimu

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Michal Brand

Je nejvyšší čas vyhlásit sankce proti odporné totalitě, která násilím potlačuje protesty pro-demokratické opozice ve vlastní zemi. Násilí na vlastních občanech, kterého se tato odporná totalita dopouští, nesmí zůstat bez rázné odezvy demokratického světa a všech svobodymyslných a svobodu milujících lidí z celého světa.

Velvyslanci pro-demokratických zemí by měli napéct koláčky a jít osobně podpořit demonstranty, bojující za svobodu, demokracii a lidská práva.

  • demokraticka-opozice-bojuje-proti-totalitnimu-rezimu

Země celého světa musí okamžitě podpořit tyto bojovníky za demokracii a svobodu! Zdiskreditovaný prezident i vládnoucí strany musí okamžitě odstoupit a budou souzeni novou vládou, vzešlou z řad demokratické opozice.

Také by bylo dobře, aby nějaká cizí armáda ihned okupovala území s hlavním ekonomickým bohatstvím této země, protože to je vrchol pro-demokratického přístupu, jak víme z případu syrských ropných polí okupovaných svobodně-demokratizční armádou USA a jejími spřátelenými islámskými teroristy.

https://twitter.com/BreitbartNews/status/1266915332884697091

https://twitter.com/ZekeHartnerWTOP/status/1266894914647883776

https://twitter.com/JordanUhl/status/1266917228752056320

https://twitter.com/DailyMail/status/1266931419185627138

https://twitter.com/ElijahSchaffer/status/1266925493384736769

https://twitter.com/BenPopeCST/status/1266887022024757249

https://twitter.com/bparkcritcare/status/1266853396126011392

https://twitter.com/lexxie_c/status/1266880446845067264

https://twitter.com/LennoxAve/status/1266526333330489344

Jo, aha, sakra! Ony to jsou protesty v USA a brutálně zasahující policie je americká policie. A ty fakticky vojenské jednotky připravené zasáhnout proti občanům vlastní země jsou jednotky národní gardy USA. Tak to je vše v pořádku. To je potom zcela lidskoprávní a demokratické. A kdyby náhodou třeba Čína nebo Rusko poslalo svého velvyslance, aby se těchto demonstrací účastnil, tak by šlo o zcela nepřijatelné vměšování se do cizích věcí. Také by v takovém případě šlo o jasnou podporu kriminální činnosti ze strany velvyslanců těchto zemí, což by znamenalo, že musí dotyční být okamžitě zatčeni a uvězněni. Pokud by snad velvyslanci Číny nebo Ruska napekli pro demonstranty koláčky, jistě by šlo o koláčky s Novičokem smažené na Ricinu. Určitě.

Aby bylo jasno – neschvaluji násilné protesty, které v současnosti probíhají v USA.

Tyto protesty ale ukazují hlubší nestabilitu uvnitř americké společnosti. Společnost, která při jakékoli zámince exploduje do vlny násilí vlastních občanů proti majetku i symbolům politické moci, tedy do násilí občanů proti systému politické moci, taková společnost je nestabilní. Má uvnitř sebe praskliny, které při zátěži společnosti začínají praskat jako popraskaná zeď při průjezdu náklaďáku okolo. A to ani nemusí dojít k zemětřesení.

Také tyto protesty ukazují pokrytectví politiky západních zemí, v čele s USA, které by se po....ly, kdyby se něco podobného dělo v Rusku, v Číně, v Iránu, v Sýrii nebo kdekoli jinde, kde USA chtějí prosadit nějakou loutkovou, protinárodní, ehm, pardon, „demokratickou“ vládu.

Když najatí vrazi na Majdanu stříleli policisty i najaté demonstranty, pak velvyslanci cizích zemí chodili podporovat, aktivně podporovat „demokratickou opozici“. Vlády západních zemí posílaly „demonstrantům“, tedy najatým polo-kriminálním gangům peníze i přímou hmotnou pomoc.

Když té dnešní americké „demokratické opozici“ podobná - nebo spíše mnohem horší „demokratická opozice“ z řad těch nejhorších islámských fanatiků a vrahů - „protestovala za lidská práva a demokracii“ vražděním policistů a vojáků v Sýrii, tak západní vlády také nešetřily podporou „demokraticky opozičního“ Islámského státu a AlKajdy. Kdokoli před podobnou podporou varoval, byl označen za komunistu, milovníka totality, fašistu, ruského zaprodance apod.

Dokážete si představit mediální a sankční peklo, jaké by nastaly, kdyby třeba ruský prezidnet prohlásil, že na demonstranty čekají ostří psi a ty nejhroznější zbraně?

Ale když se v USA dějí věci mnohem horší než třeba v Rusku, tak média mlčí. Nikdo nevolá po pádu “režimu“. Evropská Unie ani Merkelová nebo Macron nepožadují okamžité odstoupení amerického prezidenta a demisi všech členů Senátu a Kongresu USA. Nikdo nevolá po ozbrojeném zásahu, po bombardování USA, nikdo nevolá ani po sankcích, zákazu cestovat pro americké politiky, zabavení majetku všem americkým firmám a politikům.

Kde je dnes zápal Západu pro lidská práva a tzv. demokratickou opozici?

V pr...i.

Jako vždy.

Protože o lidská práva a demokracii nikdy Západu - a USA obzvláště nikdy - nešlo. Vždy šlo jen o záminku ke svržení legitimní vlády dané země a nastolení režimu, který bude poslušnou loutkou.

Facebook komentáře