Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co zbylo z mé země?

Paul Craig Roberts

Často píšu o nesouhlasu Západu se sebou samým a o jeho přetváření k obrazu Woke, který odmítá západní civilizaci a trvá na vykořenění kultury a tradic bílých etnik, která tuto civilizaci vytvořila.

Když civilizace ztratí víru v sebe samu nebo je tato víra záměrně zničena jedovatými myšlenkami a její určující hodnoty se ztratí, civilizace zanikne. Geograficky země stále existuje a žijí na ní lidé, ale jsou to jiní lidé.

Když je zvrácenost normalizována a je jí přisuzována morální výhoda, zatímco normálnost se stává terčem, a když jsou vlastenci Make America Great Again označováni za "domácí extremisty" a "bílé supremacisty", víme, že Spojené státy americké jsou jednou nohou v hrobě.

  • co-zbylo-z-me-zeme
  • co-zbylo-z-me-zeme
  • co-zbylo-z-me-zeme
  • co-zbylo-z-me-zeme
  • co-zbylo-z-me-zeme
  • co-zbylo-z-me-zeme

Vlastenectví je nově definováno. Nový patriotismus se zaměřuje na ty, jejichž vlastenectví je založeno na úctě k ústavě a lásce ke svobodě. Nové vlastenectví je založeno na Projektu 1619 a nenávisti k Americe pro její údajnou rasistickou minulost. Noví vlastenci považují hodnoty starých vlastenců za hodnoty, které slouží nadvládě bílé rasy a které je třeba svrhnout.

Je obtížné s tím něco udělat. Dokonce i matematika je prý rasistickým nástrojem k potlačování barevných. Ti, kdo chtějí obnovu našich tradičních hodnot - Američané z řad MAGA - jsou démonizováni a stávají se terčem FBI, Národní bezpečnosti a státních zástupců a jsou zbavováni svobody projevu a sdružování. Šest set z nich je ve vězení, protože účast na shromáždění na podporu prezidenta Trumpa byla změněna na vzpouru proti demokracii.

Demokraté, bezpečnostní agentury a presstituti jsou ve svém puči proti Americe úspěšní, protože své odpůrce zbavili hlasu a legitimity. Ústava USA ustoupila ideologii, která definuje oficiální narativy sloužící elitním agendám jako pravdu. Veškeré zpochybňování oficiálních narativů a nesouhlas s nimi je "dezinformací", "dezinformací" a "destabilizací společnosti".

Ti, kdo zavádějí cenzuru, popírají, že cenzurují, a místo toho tvrdí, že chrání nový řád před rasistickým a kolonialistickým starým řádem.

V nedávném článku, v němž oznamuje vytvoření nového nočního zpravodajského pořadu, Glenn Greenwald vysvětluje, že díra v paměti, do níž jsou házeny nesouhlasné myšlenky a lidé, je výtvorem neoliberálních miliardářů, jako jsou George Soros a Pierre Omidyar, a zpravodajských služeb USA, Spojeného království a EU. Vysvětluje spoluúčast velkých technologických firem, vytváření nastrčených skupin a veřejné financování prostřednictvím amerického ministerstva zahraničí, Národní nadace pro demokracii, Pentagonu a dalších vládních i soukromých úřadů války probuzených proti Americe.

Greenwald vysvětluje tresty: ztráta zaměstnání, ztráta statusu a zviditelnění, ztráta přístupu k finančním platebním systémům, de-platforming, odepření veřejných fór a práva mluvit. Když si uvědomíte, jak daleko tato rakovina metastázovala, dojde vám, že tento převrat probíhá už dlouho a má pod palcem školství, média a téměř všechny veřejné i soukromé instituce. Několik generací bylo indoktrinováno sžíravými náladami proti vlastní zemi.

Zamyslete se na chvíli nad osudem zakladatele Wikileaks Juliana Assange. Nejenže není americkým občanem podléhajícím zákonům USA, ale ani žádný zákon neporušil. Novináři vždy zveřejňovali uniklé dokumenty. Daniel Ellsberg, americký občan a zaměstnanec Rand Corporation financovaný z vládních zakázek, zveřejnil Pentagon Papers v New York Times. Deník New York Times dokument zveřejnil a uvedl, že Pentagon Papers dokazují, že Johnsonova vláda "systematicky lhala nejen veřejnosti, ale i Kongresu".

Obvinění ze "špionáže" se objevilo, ale bylo staženo, protože nemělo žádné opodstatnění, kromě ztrapnění americké vlády.

To bylo v roce 1971. Dnes je Julian Assange unesen a vězněn v té či oné podobě již deset let bez soudu a odsouzení - což je porušení habeas corpus - na příkaz Washingtonu jeho loutkovým státům Švédsku a Velké Británii, jejichž občanem Assange není, zatímco Washington se snažil vytvořit případ špionáže proti neamerickému občanovi, který pouze využil práva svobodného tisku odhalit vládní pochybení. Skutečnost, že trvalo jen 40 let, než se podařilo hluboce pošramotit právo tisku, chráněné ústavou a nashromážděnými precedenty, volat vládu k odpovědnosti, ukazuje dramatický úpadek svobody za méně než půl života. Nyní žijeme ve světě, v němž se "hlídací pes tisku" stal komplicem státu národní bezpečnosti. Místo aby média hlídala vládu, udávají veřejnost vládě.

Presstitutky se nijak nepobouřily proti tomu, že jim Washington zabavil právo a povinnost volat vládu k odpovědnosti. Média aktivně podpořila vládní pronásledování Assange, čímž se zřekla své vlastní ústavou chráněné výsady.

Dokonce i "Trumpovi politováníhodní" podlehli oficiálnímu narativu, že Assange je ruský špion. Je pozoruhodné, že i objekty protiamerického puče mají mozky vymyté pučistickou propagandou.

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2022/11/04/what-is-left-of-my-country/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře