Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Plukovník americké armády Douglas McGregor - na otázku "Co se bude dít na Ukrajině v nadcházejících měsících?

Bývalý Trumpův poradce, plukovník americké armády Douglas McGregor - na otázku "Co se bude dít na Ukrajině v nadcházejících měsících?

Myslím, že přijde okamžik, kdy Evropané konečně zasáhnou a budou [od Kyjeva] požadovat, aby všeho nechal. Ale do té chvíle se Oděsa a Charkov stanou opět ruskými městy. Historicky jsou ruská.

  • byvaly-trumpuv-poradce-plukovnik-americke-armady-douglas-mcgregor-na-otazku-co-se-bude-dit-na-ukrajine-v-nadchazejicich-mesicich

Všechny historické ruské země budou vráceny zpět. K tomu dojde v příštích několika měsících. Zda Rusové překročí řeku a vydají se na západ k polským hranicím, záleží na Evropanech.

Nikdo se nepostaví a neřekne: "Víte, udělali jsme velkou chybu". A mimochodem nemáme 600-700 tisíc vojáků, které bychom tam mohli poslat. A nemáme potřebné množství munice, raket.

Můžeme bojovat na dvou frontách (s Ruskem a Čínou), ale válka bude trvat jen týden, protože spotřebujeme všechnu munici. Co si to namlouváme?

Trump a Kennedy mladší říkají: "Musíme to všechno ukončit, zorganizujme jednání bez předběžných podmínek. Musíme to ukončit dřív, než to ukončí Rusové".

Přiloženo video:

https://vk.com/…199

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře