Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ARIZONA MÁ ZPOŽDĚNÍ

Janka Šťastná

V Arizoně stále probíhá audit voleb roku 2020, a to nejen prezidentských, ale i senátních a dalších voleb ve volebním obvodu. Výsledky auditu měly být do 15.května, zatím však audit není dokončen. Demokraté neustále kladou překážky pro vykonávání kontroly, zpochybňují hodnověrnost firmy, která přepočítávání hlasů provádí, řešily se i otázky toho, že byly smazány informace z volebních přístrojů. Arizonský bezpečnostní orgán také vyšetřoval podezřelou látku, kterou obsahoval dopis zaslaný předsedkyni arizonského senátu Karen Fannové. Audit byl rovněž 14. května na týden přerušen z důvodu, že prostory, kde kontrola probíhá, byly rezervovány pro jiné účely.

  • arizona-ma-zpozdeni
 
 
 

Některé materiály potřebné k ověření výsledků voleb v Arizoně se dosud nedostaly do rukou auditorů, ale auditoři již hlásí významná porušení.

Karen Fannová zaslala 12. května otevřený dopis volební komisi okresu Maricopa, v němž vyjádřila znepokojení nad závažnými porušeními, která byla již zjištěna a požádala volební komisi o vysvětlení.

K 24.5. bylo přezkoumáno teprve 500 tisíc lístků z 2,1 milionu. Podle posledních informací by audit měl být dokončen do konce června.
https://www.ntd.com/election-audit-resumes-in-arizonas...

Mezitím se ve státech Wisconsin, Georgia a dalších rozběhly také kontroly výsledků voleb. V Georgii se objevily zprávy, že by 21% hlasovacích lístků mohlo být započteno 2x.
https://rossaprimavera.ru/news/e0355a17

Východní pobřeží USA se potýkalo s velkou krizí, když zůstalo bez poloviny dodávek benzínu, což pro tuto část USA znamenalo kolaps. Jako viník byli označeni ruští hackeři, kteří prý napadli počítačovou síť dodavatele. Problém vlastně nebyl s dodáním benzínu jako takovým, ale firma nemohla kvůli nefunkčnosti počítačových systémů operativně vystavovat faktury a proto zastavila dodávky.

Odmítla poskytovat dodávky s následným vyfakturováním. Celá situace svědčí spíš o tom, že krize byla vyvolána záměrně a na svědomí ji má globální zákulisí, které se snaží americkým jestřábům dělat problémy, aby byli nuceni řešit vnitrostátní krizovou situaci a nepůsobili zlo jinde ve světě, zejména v Rusku.

Trump svého nástupce Bidena obvinil z vytváření jedné krize za druhou: „Nejdřív jsme měli Bidenovu krizi na hranici... pak Bidenovu ekonomickou krizi, pak Bidenovu izraelskou krizi a teď máme Bidenovu benzinovou krizi.“
https://www.lidovky.cz/.../odkud-utocili-hackeri-na-ropne...

V Sýrii proběhly prezidentské volby, ve kterých přišlo volit 78,66 procenta voličů a ve kterých Assad získal 95%. Liberální media samozřejmě začala vyřvávat, že volby neproběhly demokraticky a jsou nelegitimní. Fotky z volební Sýrie jsou však vypovídající: https://colonelcassad.livejournal.com/6802253.html

Donald Trump volby v Sýrii využil k protiútoku: "Nemyslel jsem si, že to řeknu, ale Assadových 95% je spolehlivějších než Bidenova vítězství v Georgii, Pensylvánii, Arizoně, Wisconsinu a Michiganu."

V Afghánistánu se připravuje stahování amerických vojsk z oblasti a v této souvislosti USA připravují plány na možnou evakuaci Afghánců, kteří poskytli pomoc Američanům. Jejich životy by mohly být prý ohroženy, jakmile bude americká armáda z Afghánistánu stažena kompletně. Uvedl to Mark Milley, předseda sboru náčelníků štábů USA.

Ten, kdo poskytuje nebo poskytoval pomoc cizí armádě nebo okupační správě je z pohledu obyvatel země vlastizrádce, který zasluhuje trest. Toto oznámení by mohlo být varováním veškerým pátým kolonám po celém světě, protože ne všem bude poskytnuta pomocná ruka, když vliv USA bude ( a už je ) osekáván.

Běloruský novinář Protasevič, který organizoval protistátní akce, je toho zářným příkladem.
https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/11498005

Zdroj: FB Janky Šťastné

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře