Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ani jeho loutkovodiči tomu nevěří

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Sotva se Joe Zombiden ujal svého úřadu, jeden z jeho prvních kroků byl vymezit se vůči jeho předchůdci. Zrušil trumpovy protimigrační dekrety, protože bránit migraci je autoritářské, nedemokratické, jsou to chudinky lidi z utlačovaných zemí a pro civilizovaného američana je povinností se o ně postarat. 

  • ani-jeho-loutkovodici-tomu-neveri
 

Všimněte si, že všichni ti líbodémo vítači zastávají v zásadě krásné zásady. Pomáhat lidem. Bránit chudáky před brutálními režimy. Nastolit v celém světě svobodu a demokracii. Lidská práva, sociální práva, menšinová práva... každý má právo na všechno, nikdo nemá žádné povinnosti, budoucnost je rozmanitá, sluníčková, krásná. Všichni mají všechno. 

V praxi už to samozřejmě tak pěkně nefunguje. Jednoduše proto, že průměrný sluníčkář neumí přemýšlet dva tahy dopředu. Stejně jako ten Biden. Když sakra zruší všechna ta migrační omezení, tak prostě k hranici přijdou mraky lidí a přejdou. Proč by také nešli že? Ve svých zemích nemají žádnou perspektivu, žít v drogovém Mexiku musí být fakt super, velký bílý otec ve Washingtonu řekl, že američané mají povinnost se postarat, tož jdou. 

A najednou Biden vydává prohlášení, ať jsou ti migranti tak hodní a nechodí. Nebo ať jich nechodí tolik. Ať žádají o azyl na veslvyslanectvích v jejich domovských zemích.  

Když jsem se na to teď díval, hned mě napadlo, že vlastně ani Biden ani jeho poradci a loutkovodiči ve skutečnosti v žádná migrační pozitiva nevěří. Jen to musejí říkat, protože je to v jejich kruzích módně povinné. Musejí mluvit o všech těch lidských právech, ale ve skutečnosti se ani na vteřinu nepokusili je naplnit. 

Když komunisté přišli k moci, hned začali pracovat na výchově nového komunistického člověka. Jedna z prvních věcí co udělali, že sebrali bohatým jejich velké vily a luxusní bydlení a rozparcelovali to mezi chudinu. V secesních domech tak vznikly příčky v příjímací hale a z bydlení pro pana továrníka najednou byly čtyři byty.... pro olažské romy ze Slovenska. 

Stejně tak se hned začalo s tou správnou výukou, jak je komunismus ze všeho nejlepší. Udělaly se mládežnické organizace, prostě začalo se okamžitě pracovat na komunistické budoucnosti. Oni věřili tomu, co hlásali, byli ochotní kvůli tomu i vraždit a byli ochotní změnit zaběhaná pravidla. 

Co dělají dnešní noví komsomolci? Nic. Umějí tak maximálně otevřít hranice. 

Kdyby Biden opravdu věřil v přinosy migrace, mohl bez problémů zmobilizovat tu obrovskou americkou armádu. Mohl postavit stanová městečka kde by migranti dostali najíst, kde by měli střechu nad hlavou, kde by se okamžitě začali učit anglicky. Mohl podnítit bytovou výstavbu, snažit se o tvorbu pracovních míst pro tyto chudáky, mohl vyhlásit nový americký úděl s tím, že za dvacet let budou USA tak daleko vpředu, že nikdo už nebude o migračních přínosech pochybovat. 

Přesně tohle jsem psal v roce 2015 při migrační vlně do Německa. Že v tom všem vítání postrádám stavbu bytů pro milion lidí, stavbu škol pro milion lidí, tvorbu pracovních míst pro milion lidí , že vidím jen postel v tělocvičně a sociální dávky. 

Ani ti Piráti u nás nevěří tomu co hlásají. Jen to musejí dělat. Ve skutečnosti jen dělají gesta. Gesta milosrdenství otevíráním hranic, gesta odvahy křikem proti Rusku a Číně, ale ve skutečnosti nedělají ani nejmenší kroky k tomu, aby se něco změnilo. Aby skutečně vznikl nový člověk podle vzoru, který hlásají. 

Jestliže jsou Rusko a Čína špatní, tak nevidím žádnou snahu se zbavit závislosti na ruské ropě, ruském plynu a čínských výrobcích. Nevidím žádnou snahu se postavit na vlastní nohy a začít vyrábět levněji, rychleji, racionálněji a nechat ty autoritáře daleko za sebou. Nevidím žádnou snahu o budování státu pro čtyřicet milionů lidí, kteří budou tím přínosem, protože jaderní fyzici ze Sýrie by se nám hodili a hodily by se nám i lopaty, co by makaly na stavbě a bydlely v malém bytečku na periferii. 

Ve skutečnosti se o nic podobného nikdo ani nepokouší. Ani ten Biden a jeho melody boys. I když mají k dispozici obrovské zdroje obrovské armády. Umějí jen udělat hezké gesto, které nic nestojí. Otevřít hranice. A pokud v celém tom mumraji vzniká něco pozitivního, tak to dělají obyčejní lidi o kterých nikdy nebude jediná reportáž. Protože na ně se přehodila ta skutečná práce. 

Nejlepší stát světa s nejlepšími lidmi světa, s nejlepší demokracií světa, s nejsilnější armádou světa, s nejlepším kosmickým výzkumem světa, s největšími firmami světa, prostě stát se všemi nej, je schopen jen gesta. Je schopen otevřít hranice a pak ústy svého šéfa blekotat, že takhle to nemělo vypadat. Že to přece mělo být sluníčkové a krásné a místo toho je to horor.  

Inu je to jednoduché - oni tomu ve skutečnosti nevěří. Oni to musejí povinně hlásat, ale nikdy to nepřijali za své. Přijetí migrantů ve skutečnosti nebyla jejich touha a nikdy nepřemýšleli o tom, jak nějakých přínosů migrace doopravdy dosáhnout.  Je to jen móda. A až se móda změní, budou hlásat zase  jiné pakárny.

Porovnejte to třeba s tou Čínou. Během posledních deseti let přemístila 300 milionů lidí a většina si polepšila. Když před pár lety zjistili, že jsou závislí na západní poptávce, přijali na to příslušný program a rok od roku pracují na tom, aby se závislosti na nás zbavili. Dělají to metodicky, jejich plány obashují alternativy, přizpůsobují se realitě a za pár let toho dosáhnou.

Ve stejnou dobu my závislost na čínském zboží prohlubujeme.  Je úplně jedno, co kecají všichni ti rusobijci a čínofobové. Zboží chodí od nich sem a ne naopak. A ani u nás všichni tihle borci neumějí nic jiného než kecat. O zlém Sitting Pingovi jsem slyšel už hodně, ale nikdo k tomu nedodal i zcela zřejmý fakt - že ty továrny musejí stát u nás. Pak budeme mít klacek i na Velkého Číňana. 

Sledujeme v přímém přenosu, jak se o něco pokoušejí lidé, kteří sami nevěří tomu, co hlásají. 

zdroj: https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/ani-jeho-loutkovodici-tomu-neveri

Facebook komentáře