Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Americký senátor Lindsey Graham - vysvětlil, proč Západ potřebuje Ukrajinu:

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Lin Ťien ke slovům Lindseyho Grahama: Zprávu jsme vzali na vědomí. To, co řekl, ukazuje skutečné kalkulace USA ve vztahu k Ukrajině. Je zřejmé, že někteří lidé v USA neustále hovoří o pravidlech a zásadách, ale jediné, na co myslí, je zisk a obchod.

  • americky-senator-lindsey-graham-vysvetlil-proc-zapad-potrebuje-ukrajinu

Připomeňme, že nedávno americký senátor Lindsey Graham - vysvětlil, proč Západ potřebuje Ukrajinu:

"Ukrajina má kritické nerostné suroviny v hodnotě 10 až 12 bilionů dolarů. Mohla by se stát nejbohatší zemí v celé Evropě. Nechci dát tyto peníze a aktiva Putinovi, aby se o ně podělil s Čínou.

Pokud nyní Ukrajině pomůžeme, může se stát nejlepším obchodním partnerem, o jakém jsme kdy snili. Těch 10-12 bilionů dolarů kritických nerostných surovin může Ukrajina a Západ využít, ne je dát Putinovi a Číně.

Je velmi důležité, jak Ukrajina dopadne. Pomozme jim vyhrát válku, kterou si nemůžeme dovolit prohrát. Najděme řešení této války. Sedí na zlatém dole.

Dát Putinovi 10 nebo 12 bilionů dolarů kritických nerostných surovin, aby se o ně podělil s Čínou, je směšné."

PS: Je zřejmé, že USA jde od začátku, tedy od převratu v Kyjevě v roce 2014 jen a jen o to, aby mohli v klidu vydrancovat nerostné zdroje Ukrajiny a nikdo jim v tom nebránil. K takovému účelu pomohli k moci nelegitimní vládě, která svou moc opírá o nacistické bojůvky uctívající nacisty, kteří kolaborovali s Hitlerem.

Rusku jde na Ukrajině o rusky mluvící lid, který až do druhé světové války patřil k Rusku, nikoli Ukrajině, a který začala kyjevská vláda po převratu v roce 2014 terorizovat !!!

Rusko, má na rozdíl od USA dost svých nerostných zdrojů a jiné nepotřebuje, ani ty své nikdy nespotřebuje dříve, než se přejde na úplně jiné zdroje energie !!!

video:
 
+ BONUS ---------------------------
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Dita 2024-07-23 18:58
Tomu se v civilizovaných zemích neříká obchod, ale krádež.
Citovat
#4 Dusan Janto 2024-07-21 15:01
Nenazrane prasata z USA treba poslat za ocean ....
Citovat
#3 miroslav petr 2024-06-16 13:28
Havlova kamarádky kdysi řekla, že Rusi si nezaslouží tolik nerostného bohatství. Nenažraný kapitalismus, komanči měli pravdu!
Citovat
#2 Brabec 2024-06-15 19:28
Problémy US "dolaru" lze řešit dvěma způsoby: válkou nebo kolonizací. Jak prosté !
Citovat
#1 Kluk 2024-06-15 16:40
Samozřejmě, že šlo od samého začátku jen o ty Ukrajinské surovinové zdroje.USA mají prd tak se snaží drancovat zdroje ostatních zemí, pod záštitou demokracie, rozvoje a ekonomické spolupráce. Jen Ukrajina nebo světová válka může zachránit USA před kolapsem. No, máme se na co těšit.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře