Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Americká CDC zveřejnila první čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer. Na prvních 100.000 očkovaných to je 3 000 případů

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Americké centrum pro kontrolu nakažlivých nemocí (CDC) publikovalo první oficiální statistiku týkající se průběhu očkování vakcínou Pfizer v USA.

Americká CDC vypustila první čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer, na prvních 100 000 očkovaných to jsou 3 000 případů, ale do statistiky jsou zahrnuty jen vážné případy lidí, u kterých vedlejší projevy vyvolaly pracovní neschopnost a zamezení výkonu běžné práce a běžného pohybu!

  • americka-cdc-zverejnila-prvni-cisla-o-poctech-lidi-poskozenych-vakcinou-pfizer-na-prvnich-100-000-ockovanych-to-jsou-3-000-pripadu

Ve statistice nejsou lidé s epizodou omdlení, ztráty vědomí, vyrážek, ekzémů, dočasně zhoršeného zraku, krátkodobého zvracení a dalších krátkodobých projevů, které nevyvolávají pracovní neschopnost, ani hospitalizaci! Kamala Harris se nenechala očkovat spolu s Bidenem, počká 1 týden a uvidí, co vakcína udělá se starým pánem!

Americké centrum pro kontrolu nakažlivých nemocí (CDC) právě publikovalo první oficiální statistiku týkající se průběhu očkování vakcínou Pfizer v USA. Podle této statisticky bylo ke dni 18. 12. 2020 v USA vakcinováno 112 807 osob, z toho u 3 150 osob po očkování propukly vážné vedlejší projevy a nemoci, které vedly k pracovní neschopnosti a k hospitalizaci. Jedná se tak zhruba o 3% očkovaných, u kterých propuknou po očkování vakcínou Pfizer zdravotní problémy, které vyřadí osobu z běžného života. Do této statistiky nejsou zahrnuty případy, které nevedly k hospitalizaci, ani k pracovní neschopnosti. Mezi tyto vedlejší příznaky, které se do statistiky nezahrnují, patří ekzémy, vyrážky, krátkodobě zhoršený zrak, průjmy, zácpy, bolesti hlavy, končetin, zvracení, nevolnosti, a to ve všech podobách, které nevyžadují zásah lékaře nebo hospitalizaci, ani lékařem uznanou pracovní neschopnost.

Vakcína tak podle všeho má vedlejší účinky na mnohem více osob, ale pouze u 3% se vedlejší projevy manifestují tak vážným způsobem, že to vyžaduje pracovní neschopnost, hospitalizaci a zásah lékařů. Celkem 3 000 lidí na 100 000 očkovaných může připadat někomu jako malé číslo, ale pouze do okamžiku a do chvíle, než si uvědomíte, že takto onemocní 3 000 osob proti své vůli, protože se nechtěli nechat dobrovolně očkovat, ale nějaký kretén v roli politika, premiéra či jiného vůdce učinil očkování tzv. kompulzivním, tedy vyžadovaným pod pohrůžkou ztráty nějakého občanské či lidského práva.

 

+ BONUS ------------------------------------

Vakcína proti Covid-19 povede k rozdělení obyvatelstva na 2. apartheidové kategorie

Mnoho lidí se v USA nechává očkovat poprvé v životě, protože zaměstnavatelé poprvé v historii podmiňují další zaměstnávání pracovníků podstoupením vakcinace. Pokud se lidé nenechají očkovat, americký zaměstnavatel s nimi rozváže pracovní kontrakt. A pozor, v USA neexistuje Zákoník práce, drtivá většina pracovních smluv v USA je uzavírána systémem “contract-at-will” a to v překladu znamená, že pracovní smlouva je uzavírána oběma stranami na základě klauzule o “vůli” nabídnout práci a být zaměstnán, která může kdykoliv skončit z minuty na minutu, jestliže jedna strana tuto vůli pozbyde. Pokud se americký zaměstnanec rozhodne neočkovat, zaměstnavatel ztratí vůli ho nadále zaměstnávat a zcela legálně zaměstnance propustí na minutu.

Přesně k tomuto dojde na jaře i v evropských zemích, včetně Slovenska a ČR, kde vlády přenesou tento krok na jednotlivé zaměstnavatele, kteří ve vlastní dikci budou nuceni požadovat po svých zaměstnancích očkování. V první vlně to budou ne-slovenské firmy na Slovensku, a ne-české firmy v Česku, tedy nadnárodní korporace, nadnárodní montovny, automobilky, podniky a závody v majetku cizího kapitálu, které půjdou příkladem a na základě pokynů svých mateřských podniků a vedení korporací v cizině.

Lidé budou vyzváni k podepsání dodatků k pracovním smlouvám, ale u mnoha firem nebude potřeba ani to, protože mnoho lidí pracuje v podnicích a závodech jako agenturní pracovníci a nemají zaměstnanecké smlouvy. A tak jednoduše tuto selekci provede místo koncové firmy přímo agentura, že bude do podniku posílat jen ty své agenturní pracovníky, kteří budou očkovaní. Podniky a závody se tím zbaví právní zodpovědnosti za případné soudní žaloby a tahanice po soudech, které se budou táhnout dlouhé roky, a to ještě v době, kdy v případě Slovenska bude Matovičova vláda politických globalistických (ko)laborantů už dávno v propadlišti politických dějin.

zdroj: https://www.infovojna.sk/article/americka-cdc-zverejnila-prvni-cisla-o-poctech-lidi-poskozenych-vakcinou-pfizer-na-prvnich-100-000-ockovanych-to-jsou-3-000-pripad

 

Facebook komentáře