Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

2 PREZIDENTI v USA? (Doplněno)

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

2 PREZIDENTI v USA?– Národní garda v Capitolech – Úloha viceprezidenta Pence – Trump – Jak se nás dotkne krize v USA? Kopací míč Putina pro Trumpa - Selhání Zemana - Co čeká celý svět dál ? Facebook vypínám nejpozději 25.1.2021

Fakta: Nikdy nebylo tolik dezinformací jako dnes, tím nemyslím ČT a jiná média, co lhaní a manipulace je jejich hlavní náplní. Bohužel i alternativní média vypouští mnoho informací, která jsou minimálně sporná.

Je tedy velmi těžké pochopit co se přesně dnes děje za situace, kdy záměrně ani jedna ze stran nesděluje celou pravdu a už vůbec ne taktiku svého boje. Je to boj veskrze historický, je to boj SYSTÉMU PROTI ANTISYSTÉMU.

  • 2-prezidenti-v-usa
Velmi hodnověrný internetový zdroj na analýzy, ze kterého jsem čerpala v předcházejících prezidentských volbách 2016 jednoznačně tehdy sděloval, že zvítězí Trump. Šel proti většině jiných serverů, a tak jsem si ho dala za zdroj informací i v budoucích létech. Stačila jsem si ještě v listopadu 2020 přečíst, že svět se vrací do roku 1944 před Bretton-woodské dohody. Trump o chystaných podvodech ve volbách údajně věděl, vše jde podle plánu, hlavně se musí zachovat klid. Plán je propracován do detailů a je třeba všechno nechat na odbornících. Potom tento web tak nějak z internetu zmizel.
 
Nám obyčejným smrtelníkům z toho logicky vyplývalo, že americká justice si nemůže dovolit shodit ze stolu přes 60 žalob na podvody ve volbách, tak že je vůbec nebude projednávat, svědectví pod přísahou bude ignorovat. My zde stav justice americké justice neznáme, ale s ohledem na dnešek ho Trumpův tým evidentně znal. Trump věděl, že se Antifa i radikální marxisté z BLM chystají na provokace v Capitolu 6. ledna 2021. Prokazatelně vyzýval ke klidu už před projevem, o čem svědčí už jeho odblokovaný Facebook.
 
Prohnilost celého systému řízení světa normální člověk vidět nemůže a je to dobře, protože by zde žít ani nechtěl. Pokud nemá v moci jej změnit, musí počkat na akce těch co jej v moci mají. A to se teď děje.
 
· Stav věci :
 
1/ Parlamenty všech 50 států USA jsou nyní v ochraně Národní gardy. To je ta část armády, která v loňském roce přísahala věrnost Trumpovi. Kdo má tedy zájem vyvolat občanskou válku ? Trump, který prokazatelně a opakovaně celou dobu vyzývá ke klidu, nebo demokraté, kteří přes výzvy, odmítli ochranu Capitolu dne 6.1.2021 ? Proč armáda nepustí do Capitolů se zbraní vůbec nikoho, včetně zákonodárců, které kontroluje při osobních prohlídkách ? – odpověď je jasná, všechny už dávno chystané změny jde zmařit jen vyvoláním občanské války
 
2/ šestinásobné porušení Ústavy USA v Impeachmentu vedlo ve Sněmovně reprezentantů už k tomu co jsem psala minule. Není možno označit, že Republikáni jsou světlo a Demokraté jen tma. Všude jsou lumpové i slušní lidé. Proto se 3 demokraté se zdrželi a 3 byli proti.
 
3/ Po celých USA, ale i ve světě probíhají vojenské operace, země jsou postiženy velkými blackouty a my buďme rádi, že jsme tak nevýznamní, že se nás to zatím netýká.
 
4/ Nácvik inagurace odložen. Ptám se proč ? Vždyť v Capitolu se musí všichni účastníci cítit bezpečně, hlídá jich 20 000 vojáků.
 
5/ Putin dal při setkání Trumpovi balón, ať už hraje on, protože on svoji hru už vyhrál. Všechna média to ukazovala, ale nikdo tehdy nevěděl, proč zrovna takový dar. Rusko totiž až v roce 2020 dokázalo nastavit základní principy oddělení země od globalistů. Loňský pokus o puč skončil změnou vlády, podařilo se dostat do Ústavy, že národní zákony jsou nad zákony jinými a od prosince 2020 je už zakázáno všem politikům Ruska mít dvojí státní občanství a účty v zahraničí. Medvěděv je na 32 místě ústavní důležitosti a už se nikdy nevyhrabe tam, kde ho všichni viděli. Patrioté už v Rusku ovládají základní chod země. Je to ale první krok k lepším zítřkům, korupce je tam stále obrovská.
 
6/ Velkým zklamáním je prezident Zeman. Nemusí být vděčen za svůj post Parlamentu ČR, přesto dokazuje, že kšefty jeho okolí a totální neschopnost skutečné analýzy, co se teď děje ho postavily na místo, kam bohužel patří. Jeho předchůdce Klaus dokázal přimět oba prezidenty velmocí, tedy USA i RF, aby společně do Prahy přijeli a podepsali dohodu. Tým Zemana nedokázal je dostat do Prahy ani samostatně. Po projevech Zemana v poslední době už každý musel pochopit proč. Ostatní politiky vůbec nekomentuji, když je vidím, tak vedle respirátorů se mi na jejich hlavách ukazuje čepička s rolničkami …
 
7/ Nám všem nezbývá, než čekat co horní šachovnice bude dál rozvíjet, mne těší, že ta strana, co má zájem vyvolat válku ( Kissinger řekl při vyhazovu z Pentagonu 2020 , že bude válka světová ) je zatím v defenzi a protipól Putina, bývalý šéf rozvědky generál Flynn vystupuje v médiích v klidu a uklidňuje že všechno jde podle plánu.
 
8/ SYSTÉM je přirozené uspořádání světa, který se má přirozeně vyvíjet. S chybami, omyly, ale nevede k jeho destrukci. Zde na 13.poslední úrovni, tedy úrovni pozemské a spodního astrálu to znamená – člověk tvořící rodinu složenou z muže a ženy, jejich dětí, tyto rodiny se přirozeně sdružují k lidem jim názorově blízkým, vytváří se tím společnost ze spodu, autoritami jsou ti, které tyto skupiny autority uznávají, považují je za schopnější, chytřejší, přirozené vůdce, kteří jim ukazují cestu jak žít dál.
 
ANTISYSTÉM je vláda několika vyvolených nad masami. Ovládají je strachem, protože nadledvinky hmotného těla v době strachu vyrobí hormony blokující levou hemisféru a člověk není schopen logického myšlení. Likvidují přirozené uspořádání lidstva vyvyšováním zdánlivě utlačovaných osob, které tvoří v přirozeném vývoji výjimku. Násilím se je snaží začlenit do sfér, kde je přirozeně začlenit nejde. Snaží se zrušit přirozené pojmy lidstva, jako je matka, otec, syn, dcera. Vyvolávají v lidech bezmoc, používají k tomu média a politiky zvolené ve zdánlivě demokratických volbách.
 
Likvidaci systému na přirozeném národním principu v Egyptě jsem popsala už v roce 2014 v níže uvedeném rozhovoru a bylo obrovským překvapením, že byl přeložen do mnoha jazyků a z celé Evropy mi chodily maily, ze kterých lidé jednoznačně pochopili, co je globalismus a co přirozené řízení světa.
 
Zdroj: FB Miroslavy Hustákové
 

Facebook komentáře