Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vyznání plukovníka Kaddáfího, které demokratická média nepřinesla

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • Kaddf
Vzpomínky mého života: Plukovník Muammar Kaddáfí, vůdce revoluce, 5. dubna 2011
Ve jménu Alláha, charitativního a milosrdného ...
Po 40 let, jestli to bylo delší, nevzpomínám si, jsem dělal všechno, co jsem mohl, abych dal lidem domy, nemocnice, školy, a když byli hladoví, dal jsem jim jídlo. Dokonce jsem Benghází proměnil z pouště na zemědělskou půdu, přestál jsem útoky kovboje Reagana, když zabil mou adoptovanou osiřelou dceru, pokoušel se zabít mě a namísto toho zabil nevinné dítě. Pak jsem pomohl svým bratřím a sestrám z Afriky penězi na Africkou unii.
Dělal jsem, co jsem mohl, abych pomohl lidem pochopit koncept skutečné demokracie, kde výbory lidí řídí naši zemi. Ale to nikdy nestačilo, jak mi někteří řekli, dokonce ani lidé, kteří měli 10 pokojové domy, nové vybavení a nábytek, nebyli spokojeni, protože jak byli sobečtí, chtěli víc. Řekli Američanům a dalším návštěvníkům, že potřebují "demokracii" a "svobodu" a nikdy nepochopili, že jde o systém hrdlořezů, kde největší pes požírá ostatní, ale byli těmito slovy okouzleni a nikdy nepochopili, že v Americe není žádné bezplatné lékařství, žádné bezplatné nemocnice, žádné bezplatné bydlení, žádné bezplatné vzdělání a žádné bezplatné potraviny, kromě toho, když lidé žebrají, nebo stojí dlouhé řady na polévku.
Ne, bez ohledu na to, co jsem udělal, nikdy to některým nestačilo, ale další věděli, že jsem synem Gamala ABDE Nasser, jediného skutečného arabského a muslimského vůdce, kterého jsme měli od doby Salaha-al-Deena, který získal Suezský kanál pro své lidi, stejně jako jsem já získal Libyi pro své lidi, byli to jeho šlépěje, ve kterých jsem se pokoušel jít, ochránit své lidi před koloniální nadvládou - před zloději, kteří by nás okradli.
Teď na mě útočí největší vojenská síla v historii, můj malý africký syn Obama mě chce zabít, sebrat naší zemi svobodu, sebrat nám bydlení zdarma, léky zdarma, vzdělání zdarma, potraviny zdarma, a nahradit to americkým stylem okrádání zvaným "kapitalismus", ale my všichni v rozvojovém světě víme, co to znamená, znamená to, že zemi řídí korporace, že svět řídí korporace a lidé trpí. Takže nemám jinou možnost, než se jim postavit, a pokud si to Alláh přeje, zemřít na jeho cestě, cestě, která dala naší zemi bohatou zemědělskou půdu, potraviny a zdraví, a dokonce nám umožnila pomáhat našim africkým a arabským bratřím a sestrám, aby tady, v libyjské džamáhíríji, mohli pracovat s námi.
Nechci zemřít, ale pokud to bude nutné pro záchranu této země, mých lidí, tisíců mých dětí, pak ať se tak stane.
Nechť je tato závěť mým hlasem světu, že jsem se postavil křižáckým útokům NATO, postavil se krutosti, postavil se podvodu, postavil se Západu a jeho koloniálním ambicím, a že jsem stál se svými africkými bratry, svými skutečnými arabskými a muslimskými bratry jako maják. Když si ostatní stavěli hrady, já jsem žil v skromném domě a ve stanu. Nikdy jsem nezapomněl na své mládí v Sirte, nerozházel jsem náš národní poklad pošetile, a stejně jako Salah-al-Deena, náš velký muslimský vůdce, který zachránil Jeruzalém pro islám, jsem si pro sebe vzal jen málo ...
Na Západě mě někteří nazvali "šílencem", "bláznem", ale znají pravdu, přesto však nadále lžou, vědí, že naše země je nezávislá a svobodná, není v koloniálním sevření, že má vize, moje cesta je a vždy byla jasná a byla pro můj lid, a že budu bojovat do posledního dechu, abych nás udržel svobodnými, ať nám Alláh všemohoucí pomůže zůstat ve víře a svobodnými.
Plk. Muammar Kaddáfí, 5. 4. 2011
Poznámka: A jak že si to ty libyjské oběti Kaddáfího diktatury vlastně žijí? HDP na obyvatele ... $ 14.192, měsíční podpora v nezaměstnanosti $ 730, měsíční plat zdravotní sestry $ 1.000, porodné $ 7.000, měsíční podpora nesamostatné výdělečně činných (závislých) osob $ 1.000, nevratná dotace státu na pořízení bytu pro novomanžele $ 64.000, nenávratný příspěvek na provozování živnosti $ 20.000, cena benzínu $ 0,14 / litr.
Bezplatně: zdravotní péče a část léků, školní vzdělávání. Vzdělávání a stáže v zahraničí: platí stát. Nájemné: neexistuje. Platby za energie v domácnosti: neúčtují se.
Automobil: zpravidla z 50% dotuje stát. Úvěry bez úroků. Systém obchodů pro mladé rodiny  za dotované ceny výrobků. Alkohol - nežádoucí, není.
Na první pohled je vidět, že finančně jsou na tom o světelné roky lépe, než otroci v Česku. Jen si představte, že by Nečas s Kalouskem z lásky k vám věnovali ze státní pokladny po svatbě na pořízení bytu 43 900 eur, resp. 1 325 725 Kč. Ano, Libye dělá některé věci jinak a proto musí lehnout popelem, aby západní elity zahladily stopy a případnou chuť svých poddaných. Ještě že jsou ty bomby.

Facebook komentáře