Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ve světě vládne spiknutí. Nenadaní idioti se scházejí a plánují, jak obyčejné lidi eliminovat.

Jarka Šubrtova

Zdravý rozum je nepřítelem elit. Pokud jsi chytřejší než oni, tak tě ukřižují. Malování je mrtvé a nevrátí se, prostý člověk byl z celého procesu odstraněn. A proč?

Má selský rozum, nemá čas na kraviny. Obyčejný člověk pozná blbost na desítky mil daleko, a proto pro něj v dnešním světě - nejen umění - není místo.

  • ve-svete-vladne-spiknuti-nenadani-idioti-se-schazeji-a-planuji-jak-obycejne-lidi-eliminovat

Ve světě vládne spiknutí. Nenadaní idioti se scházejí a plánují, jak obyčejné lidi eliminovat. Sdílená cesta je daleko hlubší cesta než ta, kterou člověk musí kráčet sám. Uměním, které sdílíš si uvědomíš své pocity. Když není poselství, není sdílení. Když není sdílení, není krása.

A když není krása, tak jde celé umění k čertu! Když uvidíš krásu všude a ve všem, tvá duše je svobodná a nikdo ti ji nemůže vzít. Abys měl schopnost vytvářet umění, musíš se smířit se svou vlastní smrtelností a sklonit se před vyšší mocí. Prací umělce je pozvedat lidskou duši, ale to chce ta pitomá elita změnit.
.
"Kdybych si utřel zadek do závěsu, měl bych větší šanci viset v Gogenheimu, než když namaluju dětskou tvář, která tě rozpláče. Celý svět se zbláznil. Lidé chtějí být šokováni, chtějí být zhnuseni, chtějí být lapeni v sevření vlastního znechucení. Slyšeli jste o výstavě v Theit?

Oni prý pověsili na chodby odpadky! Vážně... haldy různých odpadků. Moderní umění míří rovnou do hajzlu. Umění, které rozděluje, není umění. Obávám se, že jestli budu žít ještě za deset let, tak se nejspíš dočkám kbelíku chcanek v muzeu moderního umění, který bude prezentován jako umělecké dílo."
.
...nadčasový snímek natočený v r. 2006 - ale nadčasový byl jisto jistě již v té době, neboť celý svět se řítí již dlouho do riti... kdo má rád výtvarné umění, ale skutečné umění, ne ty shity, co se za umění vydávají - doporučuji... 
.
„Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.“ — Pablo Picasso

Zdroj: FB Jarky Šubrtové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře