Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Španělsko: Soud zadal vyšetřování přítomnosti oxidu grafenu v takzvané vakcíně proti covidu

Je potěšitelné vidět, že se občas najdou i soudy, které jsou ochotné jít „proti proudu“ a snaží se řešit zločiny doby nedávno minulé.

Každý úspěšný soud by pak mohl být precedentem pro případné další soudy v jiných zemích. A v tomto případě by kladný výsledek potvrdil, že se další údajná konspirační teorie stala skutečností.

  • spanelsko-soud-zadal-vysetrovani-pritomnosti-oxidu-grafenu-v-takzvane-vakcine-proti-covidu

Zajímavý vývoj ve Španělsku. Provinční soud v Almeríi nařídil vyšetřování takzvaných vakcín Covid-19 podávaných v provincii. Vyšetřování, které provádí justiční policie, musí objasnit, zda byl spáchán trestný čin proti veřejnému zdraví.

Všechno to má co do činění s toxickou složkou, o které se říká, že je ve vakcínách Pfizer. Podle expertní zprávy, kterou připravil Dr. Pablo Campra Madrid, profesor na univerzitě v Almeríi, byl ve vakcínách podávaných lidem v provincii nalezen redukovaný oxid grafenu, hlásí španělské noviny Economist & Jurist.

Oxid grafenu není na seznamu složek a způsobuje u lidí vážné zdravotní problémy. Je to poprvé, co byla ve Španělsku formálně zkoumána možná přítomnost grafenu ve vakcínách proti Covid-19.

Rozsudek vytváří precedens a je milníkem pro právníka Sergia Cebollu, jehož firma žalobu podala.

Španělští vědci prokázali přítomnost oxidu grafenu pomocí transmisního elektronového mikroskopu. Materiál je balen do velmi malých tukových globulí, tzv. lipidových nanočástic, které mohou vstupovat do buněk.

Když byly vakcíny zavedeny, „ověřovatelé faktů“ unisono tvrdili, že neobsahují oxid grafenu. Články, které o této skutečnosti informovaly, byly na sociálních sítích automaticky cenzurovány.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/spanelsko-soud-zadal-vysetrovani-pritomnosti-oxidu-grafenu-v-takzvane-vakcine-proti-covidu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře