Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

HIV a další

  • bill-gates-nazi
V 80-tých letech se na světě objevila nová do té doby zcela neznámá nemoc selhání imunity, která vešla ve známost pod zkratkou HIV - známá jako AIDS. Před časem jsem o té nemoci napsal přibližně toto. Pokud je nositelem HIV opice, jak je uváděno, je velmi podivné, že pouze africká opice, přitom nikde nebylo uvedeno, zda jsou nositeli všechny druhy opic a že nebyl uveden konkrétní druh, navíc se to netýká opic třeba z Madagaskaru, že by šimpanz Africký či Madagaskarský byli natolik odlišní, snad neuvěří ani největší hlupák.

Tento vir byl zřejmě vypěstován s dlouhodobým cílem snížení lidské populace. Přibližně po třiceti letech se zjistilo, že úbytek populace vlivem HIV není takový, jak se původně počítalo a navíc se díky Českému vědci objevil preparát, který zatím dokáže zabránit onemocnění a lze tedy předpokládat, že bude preparát v brzké době zdokonalen natolik, že dokáže nemocného i zcela vyléčit. K tomu mohu dodat jen to, že jak se tohoto preparátu chopí farmaceutický byznys, bude preparát účinný sotva z 50% jako tomu je u očkování dívek a žen proti karcinomu děložního hrdla a vaječníků. Co mohlo, být přidáno do obou preparátů aby měli, patřičné vedlejší účinky lze pouze spekulovat. Ony veškeré léky mají mnoho kontraindikací - vedlejších účinků. Jejich vedlejší účinky jsou způsobeny především tím, že nejsou na přírodní bázi, nýbrž to jsou chemické sloučeniny. A není snad tajemstvím, že zbytky chemických látek se v organizmu ukládají. Většina chemických preparátů podávaná jako léky ve skutečnosti léky nejsou, ony nevyléčí příčinu nemoci, ony pouze utlumí, v lepším případě zbaví potíží, ale chemikálie v nich obsažené často způsobí jiné potíže (nemoci).

O TOM VÁS DOKONALE PŘESVĚDČÍ DOKUMENT "ARUVÉDA" KDY INDICKÝ LÉKAŘ POMOCÍ PŘÍRODNÍ TERAPIE A DIETY VYLÉČOL ŽENU S RAKOVINOU ZAŽÍVACÍHO TRAKTU, KTERÁ PRODĚLALA KLASICKU LÉČBU CHMO A RADIO TERAPII, PO KTERÉ JI LÉKAŘI ODEPSALI A DÁVALI JI PŮL ROKU ŽIVOTA.

HIV neúčinkovalo dostatečně rychle a ne v požadovaném měřítku, navíc Český vědec svým objevem tuto hrozbu dále snížil. V posledních letech se objevují stále nové mutace chřipkového viru, byla tu ptačí, prasečí chřipka a v nejbližší době můžeme očekávat další mutaci chřipkového viru. Nebo půjde o poplašnou zprávu, která povede k nákupu vakcín, které opět skončí v kanálu? Obojí je možné, tak je těžko odhadnutelné, zda jde o loby farmaceutických firem, nebo záměrné šíření nakažlivých nemocí s cílem regulace světové populace zejména v chudých oblastech světa. O záměru, regulovat, světovou populaci jsem také psal a tak jen připomenu slova, která zazněla v Americkém kongresu r. 2002.

MUSÍME VYUŽÍT VŠECHNY DOSTUPNÉ PROSTŘEDKY K REGULACI SVĚTOVÉ POPULACE.

Je také podivné jak nemoc známá asi 100 let o které se nemluvilo, protože byla spíše lokálního charakteru a ne moc častá pojednou se šíří nečekaně rychle v chudších oblastech jižní a střední Ameriky Je smrtelná přesto že se dá léčit, ale právě chudé oblasti na tu léčbu nemají prostředky - http://www.novinky.cz/veda-skoly/269100-ameriku-strasi-novy-aids-sireny-hmyzem-pacientum-exploduje-srdce.html

zdroj:berossos.blog.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře