Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Diktatura WHO se blíží, kódový systém počítá s označováním neočkovaných.

Jak již víte, tak součástí změn Mezinárodních zdravotních předpisů a pandemické smlouvy je i kompletní převedení moci ze členských států na WHO.

Pouze vedení WHO (tedy zločinec Tedros, loutka Billa Gatese), bude rozhodovat o tom, kde je či není epidemický stav a jaké bude řešení této situace, včetně povinných vakcín a jiných přípravků určených výhradně WHO.

  • diktatura-who-se-blizi-kodovy-system-pocita-s-oznacovanim-neockovanych

Trestání neočkovaných je v kompetenci členských zemí, jejichž vlády budou postihovány v případě, že nebudou plošně aplikovány nařízené přípravky.

Většina vlád tedy bude mít maximální snahu jakékoli WHO přikázané vakcíny (nebo cokoli, co WHO nazve vakcínami) vnutit třeba pod pohrůžkami občanům, jak jsme to ostatně mohli vidět ještě poměrně nedávno, kdy byli neočkovaní vyloučeni z běžného života.

Je zřejmé, že zde bude snaha donutit občany k aplikaci jakýchkoli přípravků mnohem urputnější, ale i tresty za neuposlechnutí budou mnohem tvrdší.

A aby bylo možné na první pohled rozeznat hříšníky nejen na úrovni národní, ale i mezinárodní, budou označeni speciálními kódy.

O těchto kódech se již hodně psalo, ale v souvislosti s nadcházejícím schválením velmi nebezpečných dokumentů je dobré si tyto informace osvěžit, neboť zřejmě poslouží k pronásledování odpůrců diktatury WHO.

Světový zdravotnický úřad (WHO) má plné ruce práce se zaváděním nových klasifikačních kódů pro status očkování proti Covidu.

Zajímavé je, že tyto takzvané kódy ICD (International Classification of Diseases) byly přijaty WHO již na jaře 2019 a nyní mají být urychleně zavedeny po celém světě.

Nová verze ICD-11 byla představena v USA 1. dubna 2023, v  Evropě se na datum zatím čeká.

V budoucnu by se měli neočkovaní lidé kódovat. To má zřejmě usnadnit diskriminaci a izolaci v budoucnu.

Nyní věci zašly dokonce tak daleko, že se provádějí studie, které mají určit, kolik neočkovaných lidí je třeba izolovat, aby se zabránilo šíření „nemocí.“ Není divu, že v popředí stojí EU se svým známým zaměřením na firemní zájmy.

Americká federální vláda také stíhá lidi, kteří jsou neočkovaní z nelékařských důvodů. Jinými slovy, neočkovaní jsou sledováni a klasifikováni jako odolní, nesolidární nebo asociální.

Kódy a jejich „význam“ v systému WHO:

Z28.0 znamená „očkování nebylo provedeno z důvodu kontraindikací“

Z28.1 znamená „očkování neprovedené z důvodu rozhodnutí pacienta kvůli přesvědčení nebo tlaku vrstevníků“

Z28.2 znamená „očkování neprovedené z rozhodnutí pacienta z jiných, blíže nespecifikovaných důvodů“

Z28.8 znamená „očkování neprovedené z jiných důvodů“, což podle kódu Z28.2 musí odkazovat na důvody, které nelze přičíst rozhodnutí pacienta

Z28.39 znamená „jiný očkovací status“, včetně „prošlého očkování“.

Tyto kódy by pak zřejmě měly být zapsány do elektronického očkovacího registru po jejich dotazování při příští návštěvě lékaře.

Lze je tedy použít k vydávání oznámení o izolaci, k zamezení zaměstnání nebo k varování majitele bytu před pronájmem neočkovaným lidem.

Vymýšlí se také, jakým způsobem by se měli neočkovaní izolovat. K tomuto účelu již slouží izolační studie:

Existují tedy již publikované studie týkající se izolace.

„Odhad snížení rizika přenosu COVID-19 při izolaci mimo domácnost a závažných/kritických onemocněních u neimunních jedinců: září až listopad 2021 – kritická onemocnění u neimunních lidí: září až listopad 2021,“ která byla zveřejněn dne 8. února 2023.

Studie se pokouší odhadnout, kolik „neimunních“ lidí musí být izolováno od společnosti, aby se zabránilo šíření infekční nemoci. Záměr je zřejmý, autoři chtějí spočítat, kolik neočkovaných lidí je potřeba zavřít a na jak dlouho, aby se zabránilo šíření nemoci.

Vůbec zde neberou ohled na to, že ti, kdo dostali mRNA injekce, nejsou díky tomu bezinfekční. Všimněte si, že studie byla zveřejněna letos v únoru, kdy již bylo naprosto jasné, že takzvané „covid vakcíny“ nezajišťují bezinfekčnost.

Studie mimo jiné tvrdí:

Vzhledem k pandemii těžkého akutního respiračního syndromu koronaviru 2 (SARS-CoV-2) roste vědecký zájem o imunitní mandáty/pasy (IMP) pro virová onemocnění. IMP izolují neimunní jedince v různých prostředích, aby snížili neimunitní přenos mimo domácnosti a snížili závažná/kritická onemocnění mezi neimunními jedinci. …

IMP izolují neimunní jedince z různých prostředí, čímž omezují  kontakt s ostatními a  expozici, a tudíž riziko rozvoje vážné/kritické infekce. To je dodatek k cíli vytvořit pobídky pro očkování. …

V tomto ohledu je užitečné číslo NNT (Number Needed to Treat). NNT je 1 děleno absolutním snížením rizika (ARR) intervence (NNT = 1/ARR). 1 NNT je počet lidí, kteří musí podstoupit léčbu, aby dosáhli výsledku po určitou dobu.

Stejně jako u NNT lze kvantifikovat snížení rizika dosažené IMP tím, že vezmeme reciproční hodnoty těchto AR, což převede tyto pravděpodobnosti do intuitivnější formy („1 v X“). 

To vede k takzvanému „číslu potřebnému k izolaci“ (NNI), což je počet neimunních jedinců, kteří musí být izolováni, aby se zabránilo  přenosové události v určitém typu prostředí mimo domácnost nebo k prevenci vážného/kritického onemocnění.

Neúčinnost a nebezpečnost takzvaných „Covid vakcín“ se zde vůbec neberou do úvahy.

Je jasné, že jde mj. o bezpodmínečnou realizaci očkovací agendy ve prospěch farmaceutického průmyslu, ačkoliv je dnes z řady studií známo, že očkování nezabrání infekci ani přenosu, stejně jako je patrné ze studie z Clevelandu, že frekvence infekce se zvyšuje s každou další injekcí.

Absurdita takových studií i přístupu WHO je více než jasná, zejména s ohledem na údaje o zvyšující se nadúmrtnosti a trvalém poklesu porodnosti.

Tyto vylhané studie WHO tak mají být zřejmě oním bičem na neočkované v budoucnu, jakmile bude zavedena totalitní nadvláda WHO.

Zatímco výše uvedené vylhané studie WHO budou brány vážně, tak bezpočet jiných studií, které závěry WHO jasně popírají, budou zcela bagatelizovány a nebude na ně brán zřetel.

To je ovšem jen další důkaz, že v případě chystaného diktátu WHO nejde o nic jiného, než o vysoké zisky Big Pharmy a zřejmě i pokračování depopulační politiky…

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2023/10/diktatura-who-se-blizi-kodovy-system-pocita-s-oznacovanim-neockovanych/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Ja1 2023-11-16 08:47
Takže opět známý syndrom "žluté hvězdy,"?
Citovat
#2 adamkratochvil 2023-10-23 12:45
mne uz vsetci tito zlocinci mozu vyskocit na hrb...som krok od 80-tky nastastie som vyse polovicu zivota prezil v normalnom rezime aj ked aj ten mal svoje chybicky krasy ale co to bolo oproti tomuto zverincu co vladne vo svete Slovensko nevynimajuc...
Citovat
#1 potkan 2023-10-23 11:15
Tak v digitální totalitě to bude až po vyšmatlání na display šmatlafounů nosičů mozků v ruce. Ovšem ale to už tu bylo s označením žlutými hvězdami.
Navíc ztečkovaní se již hlásí osobní ID v bluetooth i z hrobů a dokonce se i "borec smál že se přihlásil na smart televizi co by neznámé zařízení.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře