Z dnešní (14.7.2023) Russkoj Vesny s krátkým komentářem - Pokus o útok na JE Kursk
- Podrobnosti
- Blogy / Zdeněk Bálek|
- 14. červenec 2023|
- zdeněk bálek|
- 8431 x
Když už nedokáží uspět na bojišti, tak alespoň všechno zničit, otrávit, na desítky let zamořit, způsobit fatální katastrofu, nejenom pro Ukrajinu, ale nejlépe alespoň pro Evropu ...a kéž by i pro celý svět!!!
Aby všichni viděli, jací jsme my ukrajinští Banderovci velikáni, jakým velikánem je náš americký páníček, aby z nás všichni měli hrůzu, aby bez slitování zaplatili za to, že nám nedali všechno, co jsme chtěli!!!
To je naše morálka: Když se ti nepodřídí, všechno znič, všechny pozabíjej!!! Nikdy jsme neměli žádný mírový program!!! Naším jediným programem byla vždy a jen válka a ničení, a to tak dlouho, dokud poslední člověk na téhle Zemi nebude hajlovat a řvát: "Sláva Ukrajíně!!! Sláva gerójam!!!"
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (26.4.2025)
- Pozor na tyhle proukrajinské svině! Šikana proti Čechům za tichého souhlasu úřadů
- 2/ Z Russkoj Vesny (26.4. - 27.4.2025): Důležitá událost, která ovlivní i mezinárodní procesy...
- Takto začala Speciální vojenská operace, Jeffrey Sachs
- Páchnuca hniloba Európskej únie
- Z Russkoj Vesny (29.4.2025): Pákistán bude do konce roku rozdělen...
Související články