Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tolik k předběžným výsledkům francouzských voleb

Iluze o tom, že žijeme ve svobodném, demokratickém systému, ve svobodné Evropě, je tou nejnebezpečnější naivitou, které můžeme věřit. Vzpomeňte, jak tomu bylo před posledními volbami u nás, jak se narychlo, těsně před volbami, změnil náš volební systém (Ústavní soud a Rychetský).

  • tolik-k-predbeznym-vysledkum-francouzskych-voleb
  • tolik-k-predbeznym-vysledkum-francouzskych-voleb
 

Vzpomeňte si na všechny ty předem zadané předvolební průzkumy. Vzpomeňte si, kdo ze skutečné opozice se  před volbami (ale i předtím), kdy dostal do veřejnoprávních médií? Vzpomeňte si na ten neuvěřitelný podvod při posledních amerických volbách! Poslechněte si Sorose, jak se chlubí tím, jak úspěšně měnil výsledky voleb v Evropě! Ne, svět, ve kterém žijeme, nemá s veřejně proklamovanou demokracií již vůbec nic společného!

Nacházíme se v epoše nového nástupu fašismu, diktatury a totálního otroctví a iluze svobodných voleb je jen tím, co nás tam má snadněji a bez reptání vtáhnout. Odpůrci, lidé s odlišnými názory budou blokování, pak obviněni a poté izolováni!

Možnost svobodného projevu a vzájemného střetávání různých názorů bude zakázána! Na tomto místě se právě nacházíme! V naší pozemské historii nástup fašismu většinou ve finále končil totální zkázou, třeba konec hitlerovského Německa. Jak tomu bude dnes, kam až budeme muset zajít, než se probudíme?

Naše vláda nás nyní veřejně na svých webových stránkách vyzývá k tomu, abychom se mezi sebou veřejně udávali, už na to udavačství spustila i reklamní kampaň na českém rozhlasu a v české televizi. Protektorát jako vyšitý!

Zvítězí udavači nebo slušná a inteligentní část české společnosti? A že Marie prohrála? A nevěděli jsme to dopředu? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2022-04-25 11:46
mé názory na facebooku jsou cenzurovány a je mi vyhrožováno zablokováním mého facebooku. vzhledem k tomu, že jej mám prázdný a nepoužívám jej, cenzorovi soudruhovi cemperovi se mohu jen smát.
Citovat
#1 miroslav petr 2022-04-25 11:42
škoda, že nexistují sázky na to, kdo vyhraje jako český prezident.už je jasné,že jetě před volbami bude někdo odsouzen, aby nemohl tuto funkci zastávat.Chcete se vsadit?Sledujet e-li zavírání opozice na Slovensku, zavírání našich lidí, kteří mluví "nekorektně"... .
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře