Tedy si to shrňme...
- Podrobnosti
- Blogy / Zdeněk Bálek|
- 19. leden 2016|
- Zdeněk Bálek|
- 10494 x
Německá zpravodajská služba má dokonalý přehled o tom, co na internetu publikují odpůrci migrace (Pegida), nicméně to, že se migranti předem přes internet domlouvali na silvestrovských násilnostech, jí uniklo. Německá policie během těchto násilností zcela selhala a pro napadané ženy neudělala víceméně nic, zato se však všemi silami snažila celou tu věc a její rozsah ututlat.
Když se to následně po několika dnech přeci jen provalilo a odpůrci migrace svolali pokojnou demonstraci, tak je následně sevřela do pasti, ze které nebylo úniku a vyzkoušela si na svých občanech, z jejichž daní existuje, vodní děla.
A aby absurdnost celé téhle tragikomedie byla završena, tak ve finále je zatčen a uvězněn muž, který během násilností nasadil vlastní život, aby napadené ženy ochránil... Psala mi známá, která se před lety provdala do Němec, že balí kufry a vrací se i s dětmi domů.
Manžel tam prozatím zůstává, do Čech dorazí následně, až vyřidí, co je třeba. Podobně se prý již rozhodli i další její známé Češky, které se tam provdali. Přišlo mi to zprvu přehnané, teď už tomu začínám rozumět!
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- „Tak a konec“: Putin unavený z čekání - Rusko se chystá na tvrdý konec SVO...
- Poprvé v historii: Zničena ukrajinská základna taktického letectva. Ministerstvo obrany mlčí.
- I. Voronič: Proč SVR zabila vysoce postaveného představitele ukrajinské SBU – Jak byl připraven plán popravy
- Jak se Rusko stalo agresorem.
- Překvapivé tajemství Trumpova ultimáta Putinovi, a další novinky, které Čechy vůbec nepotěší.
- Šéf ukrajinských diverzantov je mŕtvy
Související články