Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tedy si to shrňme...

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Německá zpravodajská služba má dokonalý přehled o tom, co na internetu publikují odpůrci migrace (Pegida), nicméně to, že se migranti předem přes internet domlouvali na silvestrovských násilnostech, jí uniklo. Německá policie během těchto násilností zcela selhala a pro napadané ženy neudělala víceméně nic, zato se však všemi silami snažila celou tu věc a její rozsah ututlat.

  • tedy-si-to-shrnme

Když se to následně po několika dnech přeci jen provalilo a odpůrci migrace svolali pokojnou demonstraci, tak je následně sevřela do pasti, ze které nebylo úniku a vyzkoušela si na svých občanech, z jejichž daní existuje, vodní děla.

A aby absurdnost celé téhle tragikomedie byla završena, tak ve finále je zatčen a uvězněn muž, který během násilností nasadil vlastní život, aby napadené ženy ochránil... Psala mi známá, která se před lety provdala do Němec, že balí kufry a vrací se i s dětmi domů.

Manžel tam prozatím zůstává, do Čech dorazí následně, až vyřidí, co je třeba. Podobně se prý již rozhodli i další její známé Češky, které se tam provdali. Přišlo mi to zprvu přehnané, teď už tomu začínám rozumět!

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře