Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nezbývalo jiné řešení, válce se v roce 2022 již nedalo vyhnout!

Tak o čem se tu na alternativě již od 24.2.2022 bavíme? O tom, že ukrajinská armáda (tedy armáda a politické vedení pod plnou kontrolou Američanů!) měla o několik dnů později napadnout Donbas! Že tomu předcházela mimořádná, narůstající dělostřelecká aktivita ze strany "Ukrajinců!"

Dva dny před 24.2.2022 byla dělostřelecká aktivita Ukrajinců na Donbase vystupňována 15 000 dělostřeleckých útoků na Donbas denně!" A že té ofenzivě Putin pouze o okamžik předešel! V opačném případě by bylo mnohem těžší čelit pohybující se armádní mase, která má navíc před sebou civilní sektor a civilní aglomerace!

Znovu opakuji, že Putin tehdy neměl na výběr, pouze tak, že by obětoval civilisty Donbasu a nejspíše i Krymu! Tady to máte, sice s odstupem více než roku, přímo od amerického plukovníka:

  • nezbyvalo-jine-reseni-valce-se-v-roce-2022-jiz-nedalo-vyhnout

"Putin zabránil": USA odhalily původní Zelenského plán

19.03.2023 - 22:10

"Putin zabránil": USA odhalily původní Zelenského plán | Russkaja Vesna
USA počítaly s tím, že ukrajinský prezident Vladimir Zelenskyj zahájí přímý ozbrojený konflikt s Ruskem, uvedl bývalý poradce Pentagonu plukovník Douglas McGregor v rozhovoru pro kanál YouTube Judging Freedom.

"AFU byla posilována právě za tímto účelem - pro boj s Ruskem. Předpokládali jsme, že Ukrajina převezme iniciativu a zaútočí na takzvané samozvané republiky DNR a LNR, ale k tomu nedošlo, protože tomu Putin zabránil," řekl vojenský důstojník.

Podle něj by byl přímý střet mezi Ruskem a Ukrajinou nevyhnutelný, kdyby kyjevské úřady okamžitě zahájily aktivní útok na zmíněné republiky, které ukrajinské ozbrojené síly ostřelují od roku 2014.

Zahájení speciální operace tedy nebylo pro Washington překvapením, neboť Bílý dům tento konflikt plánoval již delší dobu. Svědčí o tom i výcvik ukrajinských vojáků na západní půdě, uzavřel McGregor.

V listopadu loňského roku bývalý velitel ukrajinských výsadkových sil Mychajlo Zabrodskij přiznal, že kyjevský režim rovněž připravuje operaci na znovudobytí Krymu v roce 2023.
 
A toto jsem k tomu napsal hned 24.2.2022:
 
Putin neměl na vybranou, pokud by nereagoval na vzniklou situaci, hrozila masová genocida obyvatel Donbasu, ukrajinská armáda byla již připravena na masivní bombardování, včetně raketového útoku, civilního obyvatelstva Donbasu. Putin neměl na vybranou a pokud by tyto dvě republiky neuznal, nesl by před ruským národem plnou odpovědnost za připravovaný a následně provedený masakr civilního obyvatelstva ze strany loutkového kyjevského režimu, řízeného Deep State USA.

V okamžiku, kdy tak učinil, vyvstala další otázka: Jak zamezit rozmístění jaderných taktických zbraní na území Ukrajiny a jak zajistit další existenci Ukrajiny bez toho, že by došlo k jejímu totálnímu rozkladu a rozporcování mezi okolní země (Rumunsko, Maďarsko, Polsko). A ani zde neměl Vladimír Putin na výběr: Po kroku číslo jedna musel následovat krok číslo dva! Krok, který bude proveden překvapivě, rychle a bez zbytečných obětí, tedy vstup ruských vojsk na území Ukrajiny, následné začištění banderovských zločinců a zastavení rozkladu, do nějž se Ukrajina během posledních osmi let propadla.

Z tohoto pohledu je pro mne Putinovo rozhodnutí správným a pro budoucnost jediným možným krokem, který je zároveň nesmírně riskantním a vyžadoval mimořádnou odvahu a rozhodnost! Věřím, že veškeré další dění proběhne s minimem obětí a povede později jak ku prospěchu Ukrajiny, tak zbytku světa!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Martin Bacík 2023-03-28 17:39
Pan BÁLEK je evidentně jeden ze sta na tomto ,, protirežimním" webu, který si díky své erudici a schopnostem, citu a sebereflexi jasně uvědomuje REALITU ČR ( CO Z NÍ ZBYLO ) PO R. 1989 ! A že jsme v pozici pohodlných neschopných otroků, kteří přišli za 32 let o vše - hlavně o důstojnost, čest a podstatnou sebereflexi !!! Rádoby ,,vlastenci" ztratili základní instinkty...a stali se z nich nabubřelí nevědoucí hloupí tlachalové, kteří se jen umí ukázat na takových webech...?! Pane Bálku... DĚKUJI !

Kontakt na mě: m.bacik@email.cz ! Pro Vás. Rád bych se s Vámi sešel ?!
Citovat
#1 Michal Masopust 2023-03-20 11:09
Dodatečně musím Vladimíru Vladimíroviči vyslovit osobně velký dík, že
se včas a správně rozhodl a zahájil 24.2.2022 speciální vojenskou
operaci na území Banderostánu, jinak též zvaného tzv.
"ukrajina".
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře