Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mezi životem a smrtí...

V našich pozemských životech nebývá mnoho příležitostí, kdy se nám najednou otevře původní obraz toho, proč jsme sem na Zem přišli, po čem jsme, ještě před svým narozením, toužili, že bychom zde chtěli vykonat a změnit. Novorozenec a dítě to vědí, i když to neumějí slovně vyjádřit, starší člověk, protažený naším systémem, již nikoliv. Nikoliv kvůli svému věku, ale protože již prošel devastujícím systémem, který ho o tyto božské dary postupně a cílevědomě připravil.

  • mezi-zivotem-a-smrti
Aby si 40-ti, 50-ti, 60-ti letý člověk, žijící tady v tomto nelidském prostředí, mohl znovu připomenout, proč tady vlastně je, proč žije, mnohdy nezbývá jiné řešení, než aby prošel nějakou tragickou životní událostí nebo se ocitl na hraně mezi životem a smrtí, aby si znovu vzpomněl a připomněl původní smysl tohoto svého pozemského úkolu a původního rozhodnutí.
   
Takový člověk již nikdy vnitřně nebude tím, jak jste ho znali předtím! Vůbec nemusí o svém prožitku hovořit, dokonce o něm, na té vědomé úrovni, ani nemusí vědět, nemusí si to pamatovat. A přesto to bude někdo jiný, nikoliv v tom smyslu, že by to byla jiná osobnost, jiný člověk, ale proto, že jeho vnímání smyslu a účelu lidského života bylo touto zkušeností znovu obnoveno, rozšířeno...
   
A proč o tom právě tady a právě teď píší? Temní si naplánovali vraždu, kterou Fico neměl přežít! To nebyl vyšinutý jednotlivec, ten byl jen předhozen davu! Jenže... Plánovat si mohou, co chtějí, ale Boží cesty jsou nevyzpytatelné! A jaký bude výsledek této jejich intriky? Přesně opačný, než zamýšleli!
 
Nejenom, že tento útok srdečně probudil slovenský národ, ale až se jim vrátí ten, kterého si vybrali, bude to člověk, který se nedá zlomit, a to ničím, žádnou jejich další špinavostí! Už bude vědět...
   
Přeji Robertu Ficovi rychlý návrat do tohoto našeho bouřlivého pozemského života. Své srdeční touhy s ním spojily řady obyčejných lidí, nejenom Slováků! Všichni čekáme na to, až se vrátí! Budeme ho potřebovat!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 miroslav petr 2024-05-22 21:21
Takzvaný "konec světa" se plní. Končí starý svět a začíná Nový svět. začíná Pátá dimenze, Gesara-Nesara, Hedvábná stezka, SČOT, BRICS do kterého se hlásí tři čtvrtiny světa. Proto zdechající kobyla nejvíc kope!!!
Citovat
#2 Jaromír Jaroslav 2024-05-22 18:08
To, že vstupujeme do záverecnej fázy Kali-jugy= Ohňového a krvaveho veku satana, Sata-jugy, potvrdzuju aj indické cykle.Bohyňa Kālī je čierna bohyňa ovešaná lebkami a s krvavymi rukami a očami! Vyznavaju ju v Kalkate. Je to zaverečných 7 alebo az 9 rokov Súženia sveta, teda ľudí a národov! A ten rok, 2023 podporuje aj Slovenský znak, Dvojkríž na Trojkopci= 23, az po rok 2032, teda Trojkopec a Dvojkríž, kedy nastane Novus Ordo Seclorum s hlohlavym orlom Ameriky, nahradou za Fénixa, s 32 a 33 brkami na ľavom a pravom krídle! Aj nad hlavou ma 13 hviezd Stítu Dávida a 20 obkolesujucich mrakov magnetoplazmy= 33...Rok 2033 je Veľkym Jubilejnym rokom Krista, Jeho Druhý Prichod po 2000 rokoch od Ukrižovania, v Indii ako Krita-juga čo nahle utne a ukončí satanov krvavý vek a zabijanie! Toto je potvrdené aj na Mt.Athos, ktorý je na Trojzubcovom poloostrove, 2033 metrov nad hladinou mora! A tento dátum je aj vo výške Cheopsovej pyramídy aj s chybajúcim vrcholcom, ako 5,793 palcov( cólov), co je v kalendari ratania rokov Anno Magnus, rok 2033!!! Takže sa pripútajme ku Kristovi, lebo jazda bude divoká a hrbolatá s mnohými havárkami a aj smrtou, než Kristus zotne antikrista a satana z úradu vlády nad Zemou na 1000 rokov do iskriaceho pekla( Iskrahell)....
Citovat
#1 nowak 2024-05-22 10:33
countdowntothekingdom.com
Zde panenka Marie oznámila minulý rok, že 13.října roku 2023, tedy minulý rok, byl to zrovna pátek 13tého, vstoupilo lidstvo do Epochy dle Bible, "Velké Soužení", takže lepší to nebude, ale lidstvo v této době jasně ukáže, kdo je na straně Ďábla a kdo na straně Boha. Přišlo vlastně dělení lidí na zrno a plevy.
A to vše do doby ...zjeví se Antikrist a bude přemožen Kristem Ježíšem.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře