Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Změna je život.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Co bylo funkční, se postupně stává nefunkční. Dějiny nám ukazují jasnou linku.
Důvodem je, že je stále více koncentrována moc do rukou jedinců v neprospěch celku.

Nůžky neshod se více a více rozevírají. Přichází nespokojenost. Vše je více viditelné a zjevné. Nastává čas, kdy přicházejí jiní jedinci, ukazující na nefunkční systém s výhledem na nové uchopení moci. Brojí a na svojí stranu, poukazováním na skomírající systém, získávají nespokojence (viz sametová revoluce), kterým lžou, stejně jako lhali ti před nimi. Lžou a úžasnou rétorikou o nové skvělé budoucnosti, maskují své zištné záměry a cíle.

Přichází změna - revoluce. Škoda, že zatím jen krvavé, protože ti, co si moc přisvojili, ji jen tak lacino nedají. Raději zlikvidují svůj stát, podobně jak to provedl Hitler a jemu podobní, než aby přiznali, že se v tom, co dělali - koncentrování moci a její následné zneužívání - mýlili a udělali chybu.

 

  • zmena-je-zivot


Pro ně nesmí zůstat nikdo, kdo by jim cokoliv mohl vyčítat. Ukazovat na ně, že oni jsou vinni za to, co dnes je a je dost možné, že i bude, zodpovědní. Pokud tyto maniaky nezbaví někdo moci dříve, než rozpoutají peklo na Zemi, máme se asi na co těšit. Zajímavé ovšem je, že oni sami si myslí, že v postavených a pro ně připravených bunkrech přežijí, aby zase mohli vládnout a diktovat těm, co zůstanu. 

Ano, kruh se možná uzavírá. Naší civilizaci možná vystřídá jiná. 100% to pro nás všechny bude hodně zajímavá a nová zkušenost. Vždyť položit základy nové civilizaci se děje jen jednou za tisíce let… Tak proč si neužít to nové tvoření, které by snad už konečně mohlo dopadnout dobře ve smyslu, že změníme svůj postoj k životu – od disharmonie ke vzájemné spolupráci - a konečně budeme žít v souladu s přírodními zákony, které jsou stejně nadřazeny těm našim. Psaným a prodejným.

Facebook komentáře