Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

WFDY: Zastavte válku proti lidu Sýrie

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

V posledních dnech byla zahájena nová agrese vůči Sýrii ze strany USA a jejích spojenců. I bez řádného vyšetřování a důkazů obvinily USA a jejích spojenci Sýrii z používání chemických zbraní ve Východní Ghútě, což pro ně má být výmluvou k novým vojenským intervencím a útokům.

Zesílená aktivita námořnictva Spojených států ve východním Středomoří spolu s novými výhrůžkami výrazně stupňují napětí a pravděpodobnost ozbrojeného střetu v oblasti. Takový incident by stál především životy nevinných lidí.

  • wfdy-zastavte-valku-proti-lidu-syrie

Avšak nemluvíme o nové válce, neboť jde stále o týž konflikt, který je veden proti lidu Sýrii již sedmým rokem. Je to stále ta samá válka, která stála životy statisíců Syřanů, nemluvě o dalších statisících zraněných, nezvěstných a miliónech uprchlíků. Lidstvo opět zažívá drama napsané západním imperialismem, snažícím se ukojit své geopolitické plány a ukořistit přírodní zdroje suverénních států.

V tomto svém postupu se neštítí využít terorismu a fašismu, konečně oni sami jsou těmi, kdo na počátku vyzbrojili a financovali extremistické organizace, včetně Islámského státu. Světová federace demokratické mládeže znovu vyjadřuje svou solidaritu se syrským lidem a žádá okamžité ukončení agresivních aktivit. Apelujeme na mládež světa, aby podpořila mír v Sýrii a odsoudila zahraniční intervence v této zemi.

Musí být respektována svrchovanost a územní celistvost Sýrie!

Vedení WFDY
(Překlad KSM)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Petr Přecechtěl 2018-04-14 16:14
Hoši tady je prohlášení Ministerstva obrany Ruska k tomu svinstvu co dělají ti lháři, abyste věděli o čemže budou zase lhát na ČT24 :-), totiž jejich útok byl, díky Bohu, naprosto bezzzubý. Ale mají to za pár, podívejte se i na ostatní videa:
https://www.youtube.com/channel/UCCyN46WC2NnuJvaGT8BRCmg/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd

Facebook komentáře