Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vzkaz prezidentu RF Vladimirovi Putinovi

Vážený pane prezidente Putine.

S těžkým srdcem Vám píši ze země, která byla ještě donedávna vlastně fajn k žití. Dnes je ale vše jinak.

Jak jistě víte, naše vláda se nás snaží zatáhnout do války, kterou tu nikdo nechce.

Pane prezidente, ani já žádnou válku nechci a už vůbec ne proti Rusům.

Pane prezidente, po ČR kolují zvěsti, že se bude mobilizovat. Vy jistě víte, jak to je a kdo za tím stojí (protože naši politici jsou jen loutky), ale i kdyby jste to řekl nahlas, tady v ČR budete dehonestován (vlastně ne, podle některých českých médií jste už mrtvý) a média Vás tu označí za dezinformátora.

  • vzkaz-prezidentu-rf-vladimirovi-putinovi
 
Pane prezidente Putine. Já Aleš Svoboda v žádném případě do války proti Vám nepůjdu. Naprosto se distancuji od jakéhokoliv vyjádření naší vlády. Nenarukuji a tak mě buď zavřou, v horším případě ale prostě eskortují na frontu.
 
Pane prezidente, mám dva malé syny a moc rád bych je viděl vyrůstat. Nemohu se ani přihlásit do Vaší armády, musel bych pak střílet do Čechů a i když jsou to (především voliči Pětikoalice a Pavla) hrozná hovada, pořád to jsou Češi a to já bych nikdy nemohl.
 
Pane prezidente, pokud by mě přeci jen nějak dotáhli na frontu, vzdám se a snad se najde nějaký Váš voják, co si na mé jméno vzpomene a bude se ke mě chovat slušně. Tak jako já ke všem Rusům.
 
Pane prezidente Putine, děkuji Vám.
 
Aleš Svoboda.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 Martin Bacík 2023-02-02 06:42
Pane Svobodo...

...na férovku ( známe své Čechy ), Vy jste něco takového opravdu poslal do rezidentury prezidenta RF v Moskvě, nebo je to jen opět ukázka svého ega, tedy abyste se předvedl a sesmolil jste pár vět a dal na web...?!

Tedy, Vy máte ale silné povědomí...když tvrdíte, že tady prý NIKDO ?? proti RF nechce jít bojovat ?! Vy, prosím, těch 32 let žijete v jaké zemi ? Asi spíše na Marsu, ne.
Citovat
#5 daniel 2023-01-30 12:54
originální,také se pod to podepíši!
Citovat
#4 Vladimír 2023-01-30 00:20
Otázkou je, zda v Kremlu nebouchají špunty z flašek se šampaňským. V GRU je na tuty uložená kopie jeho spisu z doby, kdy byl zázračně schvállen do toho kurzu, (kde bylo je bláto a museli se v něm plížit), a vše s tím související po dobu trvání Varšavské smlouvy. Byli jsme členi VS, takže ten kurs nespadal jen do úrovně armády ČSR, ale celé VS. No a kdo ve skutečnosti velel VS, je snad zbytečné psát.
Citovat
#3 Anton Gavenčiak 2023-01-29 16:42
Dobrý deň. Veľmi ochotne sa pod takýto dokument podpíšem.
Citovat
#2 Dušan Skříšovský 2023-01-29 08:30
Ja nikdy nebudu bojovat proti lidem vyslanym na frontu jejich politiky. Ani proti Rusum, Ukrajincum, Slovakum, Madarum...
Citovat
#1 voltik 2023-01-29 03:23
Já zdenek dokoupil se zcela ztotožňuji. Proti Rusům nikdy nepozvednu zbraň.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře