Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva ženám Evropy

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Žena! Co všechno jsi měla být, a nejsi. Co všechno jsme my, muži, měli být, a nejsme. Kde jsme se to vlastně dostali, do jaké doby jsme se to narodili? Kde jsme posunuli svoje hranice normálnosti a morálky?

Je to normální, že na ulici spatříme jdoucí ženy, z nichž se nakonec vyklubou muži? Kdo má chránit před vnějším nebezpečím svoji vlastní rodinu, svoje okolí, svoji vlast? Cizí žoldnéři? Anebo snad dnešní mnohé mužatky?

Není žádným tajemstvím, že dnešní armády v EU mají jiné úlohy v zahraničních misích pod cizími vlajkami, než chránit vlastní obyvatelstvo.

  • vyzva-zenam-evropy

Kdo má na tomhle všeobecném úpadku a marazmu svůj největší podíl? Ženy, muži, finančníci, oligarchové, umělci, nebo politici? A na koho se budem ještě vymlouvat? Nejsme to nakonec my sami?

Kde to vlastně dospěla Evropa, když se na její veřejných prostranstvích a v městech doslova odehrává „safari“ – lov na naše evropské ženy a děti cizími přivandrovalci? A kde jsou evropští rytíři? Proč jsou zalezeni ve vlastním strachu před zodpovědností, sedíce při tabletě anebo při pívě?

A co bude s těmi „odvážnými“ imigranty (kolem 80% vycvičení svalnatí mladí muži), kteří „rytířsky“ doma nechali svoje vlastní ženy, matky, děti, starci, příbuzných – napospas teroristům, před nimiž prý prchají? Snad by tohle měla být budoucí „ochranka“ Evropy?

Ženy! Cítíte se bezpečně v časech současné organizované ilegální imigrační tsunami na starý kontinent? Ne? Zradili vás pasivní muži anebo zrádní politici? Chcete žít v bezpečné Evropě? Chcete žít v právním státě? Nechcete se dožít barbarské budoucnosti, kde by naše civilizace skončila na troskách euro-atlantického multi-kulti experimentu?

Výzva! Ženy Evropy!

Vždyť vy tvoříte minimálně polovinu populace!

Jestli nejsou muži v Evropě schopni bránit svoje děti, matky, ženy a sestry alespoň tím, že minimálně pošlou na smetiště dějin tyhle politické „standardní“ strany, jež jakýmkoliv přičiněním způsobili rozvrat v dnešní multi-kulti Evropě, tak to musíte udělat vy, Evropanky!

V nejbližších volbách, na všech úrovních, dejte lépe svůj hlas takovým lidem, kteří by rádi očistili tenhle kontinent od dovezených ilegálních parazitů a násilníků, jako i od zrádců vlastních národů – od evropských vlastizrádců.

Jestliže se mluví „Člověče, pomoz si sám, a Pán Bůh ti pomůže“, tak v této době to platí tisícenásobně.

Ani jeden národ nemůže stoupat vzhůru, anebo být šťasten, jestliže nemá pravé, nefalšované ženství, následováním kterého se jedině může a musí vyvinout i pravé mužství.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2017-09-27 10:19
Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

Facebook komentáře