Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vyměnit politické elity, zavřít Schengen, běžence deportovat do země jejich původu.

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Pařížská tragédie by nám všem měla otevřít oči. Když jsem po těchto teroristických událostech viděl vystoupení různých evropských politiků, tak marně přemýšlím, zda právě oni pochopili, že nastal konec řečí a je třeba začít konat. Vystoupení některých, jako je kancléřka Merkelová, považuji dokonce za nevhodné. Od někoho, kdo podpořil a znásobil imigrační vlnu způsobem, jakým to udělala ona, bych za adekvátní považoval omluvu celé Evropě a rezignaci.

  • vymenit-politicke-elity-zavrit-schengen-bezence-deportovat-do-zeme-jejich-puvodu

Vystoupení Junckera včetně některých našich politiků jen ukazují, že s těmito politickými „elitami“ nikam nedojdeme. To, že dlouhodobě adekvátně nekonají, vede pouze k radikalizaci společnosti, což ale oni sami kritizují. Kritizují tím sami sebe, jen to stále nechápou. Jediné co dokáží, je nazývat své občany xenofoby a extrémisty.

Neumí pochopit, že pud sebezáchovy a strach o vlastní rodiny – to není xenofobie a extrémismus. Jak dál? Zavřít Schengen, hlídat vlastní hranice, běžence deportovat do zemí jejich původu, přehodnotit stávající azylovou politiku a nastavit pravidla tak, aby se potřebným pomáhalo především v zemi jejich původu. Evropa je ve válce, dle toho se musí začít chovat. Stávající politici by měli zvážit své setrvání na svých postech a měli by odstoupit. Do vedení jednotlivých států musí nastoupit rozhodní lidé, kterým jde o bezpečnost svých občanů a Evropy jako celku! Lidé, kteří nebudou žvanit, ale budou konat.

Mgr. Aleš Hemer 1. místopředseda hnutí Řád národa

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Getubec72@seznam.cz 2015-11-17 08:47
Souhlasím a podporuji názor pana Mgr. Hemera.

Facebook komentáře