Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Všeliké testování zdravých lidí toliko pro hovado dobré jest

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Jan Hnízdil 
 
Trestní oznámení Zdravého fóra

Propuklo testovací šílenství. Povinně a opakovaně mají být testováni lidé před nástupem do práce, žáci před nástupem do škol, sportovci před nástupem k zápasu... Testování, až do úplného utestování. Má to ale nějaký smysl?

  • vselike-testovani-zdravych-lidi-toliko-pro-hovado-dobre-jest
  • vselike-testovani-zdravych-lidi-toliko-pro-hovado-dobre-jest
  • vselike-testovani-zdravych-lidi-toliko-pro-hovado-dobre-jest
Ponechme stranou psychickou a fyzickou traumatizaci testovaných, obrovské náklady, soustředění většiny kapacit zdravotnictví na úkor péče o vážně nemocné. Zásadním problémem je výpovědní hodnota testů. Antigenní a PCR testy různých výrobců vykazují velké rozdíly v počtu falešně pozitivních výsledků.
 
Pouhá pozitivita testu, bez dalších vyšetření zkušeným lékařem, vůbec neznamená, že je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný. V jeho těle nemusí být ani celistvý virus. Ten člověk může být úplně zdravý. Navzdory tomu je okamžitě omezen v práci, podnikání, vzdělávání, pohybu, sportu, kultuře, praktikování náboženských obřadů.
 
Navzdory tomu vláda vyhlašuje stále tvrdší a tvrdší lockdowny ve snaze vyvolat dojem, že proti viru účinně bojuje, že něco řídí. Testovací běsnění vláda nemůže zastavit, ukázalo by se, jak zbytečná a zničující jsou její opatření, jak zbytečný je nouzový stav. Pokud by skončil nouzový stav a zdravotnictví se vrátilo k původnímu poslání, péči o nemocné, mohlo by dojít k obnově rozumu, demokracie a práva. To nelze dopustit.

Ve snaze aktivně čelit tomuto běsnění jsme se zkušenými virology, lékaři a právníky Zdravého fóra shromáždili odbornou argumentaci, která vypovídá o manipulativním informování veřejnosti o výsledcích testů. Tyto informace jsme zapracovali do podoby trestního oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu šíření poplašné zprávy, případně dalších trestných činů (odkaz 1).
 
Pokud náš názor a postup sdílíte, cítí se se informacemi o rostoucím počtu nakažených a nuceným testováním poškozeni, můžete se k trestnímu oznámení připojit prostřednictvím formuláře (odkaz 2). Je nejvyšší čas k legitimní, ale důrazné obhajobě občanských práv a svobod.

1) https://www.zdraveforum.cz/texty/to_PCR_testy.pdf

2) https://www.zdraveforum.cz/texty/to_testy_vyzva_poskozenym.docx

Facebook komentáře