Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vážení příznivci Iniciativy Ne základnám,

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Situace kolem protiraketového centra se dále vyvíjí a už je potvrzené i to, co jsme říkali na začátku: bude se jednat o zařízení v Praze a na druhém místě v České republice. Tím místem má být Hlavenec u Staré Boleslavi. V sobotu 4.9. proběhne od 14h na Václavském náměstí v Praze zahájení kampaně Iniciativy Ne základnám proti novému plánu na výstavbu protiraketového centra.

Na místě bude k dispozici nová petice Iniciativy a také nové materiály vyjadřující se k plánovanému projektu. Kromě toho bude připraven i prostor pro debatu a až do 18h budou moci občané novou petici podepisovat.

 

Středa 29.9.: Happening a konference v rámci celoevropských protestů

Akci EURO-MANIFESTACE organizuje Evropská odborová konfederace ve spolupráci s Evropským sociálním fórem a dalšími organizacemi. Hlavní celoevropská demonstrace proběhne v Bruselu.

V Praze se semináře budou konat od 14:30 hod. ve velkém zasedacím sále na Nové radnici, Mariánské nám. 2, Praha 1, kde kromě jiných vystoupí také zástupci Iniciativy Ne základnám.

Poté proběhne happening na Mariánském nám. Začíná v 18 hod.

 

Akce se zúčastní jednotlivci a členové různých občanských sdružení, sociálních hnutí a odborových a dalších organizací: ProAlt, Ne Základnám, Alternativa zdola, Social Watch, Gender Studies, o.p.s., Masarykova demokratická akademie, Educon, Ekumenická akademie a další.

 

Podpořte nás

Děkujeme všem, kteří nás podpořili jednorázovým příspěvkem i trvalým příkazem. Všechny tyto prostředky nám pomáhají pokračovat v boji proti radaru. Zejména dnes, kdy se znovu pouštíme do dlouhé na náročné bitvy, jsou třeba prostředky na propagaci a zajištění našich akcí. Přispějte tedy prosím na náš transparentní účet 2720320001/5500 a pomozte nám tak dotáhnout naši společnou věc do zdárného konce.

Iniciativa Ne základnám stále hledá nové lidi, kteří by pomohli s přípravou a organizací protestů, debat a happeningů. Pokud máte chuť se společně s námi pustit do boje proti cizí vojenské základně, kontaktuje nás.

 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře