Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Síla Vladimíra Putina a chvástání Baracka Obamy

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Pokusili se zasáhnout Vladimira Putina, když v Libyi zavraždili Bratra vůdce Muammara Kaddáfího. Snažili se zavraždit syrského prezidenta Bašára al-Asada. Dnes nestoudně schvalují převrat vyrobený na Ukrajině. Tentokrát ruský prezident řekl ne. Je na čase, aby si tito lidé přestali hrát na “krále světa“. Kromě toho, když se podíváte pozorně, kdo opravdu brání evropské hodnoty, tedy křesťanské? Podívejte se trochu a uvidíte, že je to… Vladimír Putin.

  • sila-vladimira-putina-a-chvastani-baracka-obamy

Strach a obavy. Vždy stejnými lžemi, stejnou propagandou tentokrát na Krymu neprojdou…  Když jsme včera řekli, že Rusko půjde chránit Krym a tím i celou jihovýchodní oblast Ukrajiny, bylo to se znalostí věci. Situace dosáhla takového bodu, že je nezbytné, aby tato oblast prohlásila svou nezávislost, nebo se připojila k Rusku.

Tak uvidíme, s jakou pomocí Ukrajině přijdou Světová banka a Mezinárodní měnový fond. Jaká ironie! Nebudou mít ani přístup k moři a plyn nebude za zvýhodněnou cenu. Oklamáni Západem, ti malí Nacisté věřili, že si něco vynutí násilím. A ostrouhali.

Král Západu, Antikrist Barack Obama promluvil. K popukání. “Intervence je nepřijatelná”, “mělo by být nezávislé zprostředkování ” a bla bla . Zatímco on (Západ) intervenuje všude na světě a schovává se za záštitou OSN, jejímž jménem mluví. V současné době je tím, kdo mluví, Vladimír Putin. Opravdový muž.

Vidíme na Západě rozrušené, povykující novináře. Osvědčený scénář tentokrát hrozně selhal. Ruský medvěd přikročil k akci.  Vše bude tentokrát vypadat jinak.

Bravo, Putine!

zdroj:http://janica9.wordpress.com/2014/03/01/sila-vladimira-putina-a-chvastani-baracka-obamy/#more-931822

Facebook komentáře