Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prohlášení DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT o podpoře dobročinné akce na pomoc koňskému útulku pro staré a týrané koně

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se rozhodla podpořit 16. ročník kulturně-folklórní a dobročinné akce "Masopust 2023 v Klenčí pod Čerchovem – Masopustní průvod Klenčím & akce na pomoc koňskému útulku", která se bude konat 18. února 2023.

  • prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-o-podpore-dobrocinne-akce-na-pomoc-konskemu-utulku-pro-stare-a-tyrane-kone

Výtěžek dobrovolné sbírky, která je již tradičně součástí akce, je určen na pomoc mířkovskému útulku pro týrané koně "S.O.S. Život pro koně". Zástupci útulku v čele s vedoucí Blankou Filipovou, která je členkou DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT, se akce osobně zúčastní. Útulek vznikl v roce 2004 a jeho snahou je zachránit co nejvíce koní před zbytečnou a předčasnou smrtí.

Cílem vzniklého občanského sdružení S.O.S. Život pro koně - útulek pro staré a týrané koně (ne jenom pro koně, ale i pro ostatní zvířata) je vybudovat kvalitní záchytnou stáj pro umístění koní nemocných, starých, nechtěných, jatečních a hlavně týraných, kteří byli odebráni na základě rozhodnutí příslušných orgánů státní správy. Útulek slouží pro koně, kteří by jinak skončili zbytečně na jatkách.

ŘV DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 13. 2. 2023

https://dsz321.webnode.cz/…ne/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře

Související články