Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Poděkování voličům

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Děkujeme všem voličům, kteří v krajských volbách podpořili kandidáty Národní demokracie, ať na naší vlastní kandidátce nebo na kandidátce Rozumných.

Děkujeme také všem kandidátům, kteří se rozhodli svojí účastí na kandidátce podpořit naše myšlenky.

  • podekovani-volicum

Ukazuje se, že ani přes brutální omezení osobních svobod v době údajné “pandemie” voliči nemění své návyky a zhusta své hlasy (a svoji důvěru) vkládají do parlamentních stran, které se přitom na covidovém podvodu podílejí. Je to pro nás zajímavá a cenná zkušenost, že jen málo voličů si své svobody cení tak, aby volili “alternativně” či dokonce aby vůbec šli k volbám.

 
Pro Národní demokracii se však nic nemění – ve svém odporu vůči systému, jehož nejnovější “libůstkou” je právě likvidace normálního života, jak jsme ho znali a omezení našich osobních svobod (viz od pondělí opět pokračující nouzový / výjimečný / válečný / stav, ve své podstatě vlastně vyhlášení války všem normálním lidem) – v tomto svém odporu hodláme pokračovat a vydržet.
 
Jako jedna z mála stran se otevřeně stavíme proti covidovému šílenství, jehož důsledky budou pokračovat nejen v příštích měsících, ale dá se předpokládat, že i v dalších letech. Národní demokracie v této době stojí a bude stát na straně obyčejných občanů, bez ohledu na to, jakou má od nich podporu v těch kterých volbách. Jedeme dál.
 
předsednictvo Národní demokracie, 4. října 2020

 

Facebook komentáře