Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Piráti zahajují kontaktní kampaň, během června rozdají 250 000 tištěných Pirátských listů

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Pirátská strana zahájila volební kampaň minulý týden. Od prvního června už se Piráti přesouvají i do ulic a zahajují dobrovolnickou distribuci 250 000 tištěných Pirátských listů.

Obsahem výtisku je zejména představení Pirátǔ a jejich programu a filosofie. Na příkladech z praxe již zvolených zastupitelǔ Piráti ukazují, jak řeší každodenní i dlouhodobé problémy, jak mohou občany chránit před šikanou státu, jak kontrolují mocné, jak zdigitalizovat veřejnou správu a jak hájí svobodu lidí. Nechybí ani představení pirátské daňové reformy a oblíbená křížovka.

  • pirati-zahajuji-kontaktni-kampan-behem-cervna-rozdaji-250-000-tistenych-piratskych-listu

"Jsme celosvětové hnutí v 55 zemích světa, máme europoslance i zastupitele a nebojíme se nikoho," píše v úvodním článku předseda Ivan Bartoš, který k vydání volebních novin říká: "Hlavní pravidlo je: Přečtu Pirátské listy a pak je sdílím dál!"

Protože Piráti mají kampaň ve srovnání s ostatními politickými subjekty relativně nízkorozpočtovou, spoléhají právě na šíření informací od člověka k člověku a na to, že si čtenáři budou noviny předávat a posílat dále. Na podzim plánují vydat další číslo novin s výrazně vyšším nákladem.

Distribuci novin v jednotlivých krajích mají na starosti pirátští koordinátoři dobrovolníků (https://wiki.pirati.cz/koordinatori). 

Kontakt: 
Mikuláš Ferjenčík, vedoucí mediálního odboru
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel. 737 943 770

Facebook komentáře