Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PF 2024 všem lidem dobré vůle...

Všem lidem dobré vůle v Čechách, na Moravě, ve Slezsku, na Slovensku, ale i v Rusku, na Ukrajině a vůbec všem lidem dobré vůle na celém světě přejeme šťastný Nový rok 2024.

pf-2024-vsem-lidem-dobre-vule

Aby v novém roce skončily války všude, kde se nyní vedou a nové již nezačínaly, aby se problémy řešily u jednacích stolů.

Obzvláště Čechům, Moravanům a Slezanům přejeme konec fialové hrůzovlády a aby se do čela země dostali politici, kteří budou kompetentně řídit Česko ke prospěchu jeho obyvatel.

CFP!

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Patrik Aridus 2024-01-01 11:14
Všem čtenářům CFP přeji nekonečné dobrý rok co nás všechny čeká. Ať se nám všem vyhnou špatná rozhodnutí pod ekonomickým tlakem naší zkorumpované vlády.
Naši zemi přeji, aby opět byla státem mírumilovným a ne státem, díky fialovému hnusu, podporujícím terorismus.
Naší zemi přeji, aby muž byl mužem a žena ženou. Rodina zase základem státu a děti výsledkem klidu a míru. V rodinách i v této nádherné a Sv. Václavem chráněné zemi
Citovat
#2 Boleslav Trpiška 2023-12-31 20:57
Děkuju moc za přáníčko. Věřím, že je dobrou vůlí, pokud si někdo přeje, aby hrad, ministerstva parlamenty, soudy, úřady a tak dál mohly v budoucnu existovat pouze bez proradných, bezpáteřních a celkově zlých představitelů, kteří se naoko tváří jako slušní, ale ve skutečnosti jim jde o bezpáteřní oklamání, obelhání, okradení a v konečném důsledku ujařmení lidí dobré vůle, mezi které se také počítám.
Citovat
#1 juraj takáč 2023-12-31 18:55
Zo Slovenska tiež želáme veľa zdravia a šťastia všetkým ľuďom dobrej vôle na celom svete !!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře