Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ODMÍTÁME VZNIK CHOVANCOVA „MINISTERSTVA PRAVDY“

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Motto: Zřídka se stává, že by se svoboda jakéhokoli druhu ztratila celá naráz. (David Hume)

My, níže podepsaní, protestujeme proti zrodu tzv. „ministerstva pravdy“ při Chovancově vládním úřadu a tento krok směrem k orwellovskému totalitnímu státu důrazně odmítáme.

Vznik útvaru pro boj proti dezinformacím, jak zní oficiální název tohoto orgánu, je bezprecedentním opatřením, jaké nemá v naší moderní historii obdoby. Jde o náhubek k umlčení hlasatelů rozličných názorů, které jsou současnému establishmentu nepohodlné a nebezpečné. Ty bývají již dnes zhusta nálepkovány zpravidla jako tzv. „(pro)ruská propaganda“ a jejich nositelé obvykle cejchováni jako „kremelští agenti“. Vytvoření útvaru, jenž má s domnělými dezinformacemi údajné ruské propagandy bojovat, znamená otevřený nástup omezování svobody slova, cenzurování a fízlovského udávání v duchu nejbytostnějších totalitních tradic. S produkcí všudypřítomné dezinformační propagandy nejhrubšího zrna to přitom ani nehne, neboť ta poběží v mainstreamových médiích na plné obrátky dál.

  • odmitame-vznik-chovancova-ministerstva-pravdy

 

  Vznik „ministerstva pravdy“ směřuje k nastolení obludné totality 21. století, v níž bude povolena opět jen jediná oficiální pravda, zatímco stoupenci „závadných“ názorů budou umlčováni a proskribováni. Proto zrod „ministerstva pravdy“ důrazně odmítáme a ostře odsuzujeme.


Jiří Weiss    Kontaktujte autora petice

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-01-13 06:44
Chovancův ústav je opravdu výmysl hodný idiotů. A Chovanec by se měl vrátit do ústavu z kterého pochází. Proč máme ve vládě stále jen spoustu idiotů? Nebo už náš národ postrádá normální lidi? Je na čase, aby lidé v následujících volbách začali přemýšlet a nevolili už ty nenažrané příživníky národa, ale poctivé občany. Už je nanejvýše nutné zbavit se lidovců i socanů, kteří hledí na svoji "modlu zlatého telete" a vůbec je nezajímá přání občanů. A stejně tak je nutné přehodnotit a napravit církevní restituce. Největší zlodějna v této zemi je restituce "církevního majetku".

Facebook komentáře