Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Oblečený – neoblečený, učesaný – neučesaný, ani pěšky – ani na voze

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Premiér České republiky veze do EU vzkaz: Přijmeme stovky uprchlíků, ale dobrovolně!

 

Inu, máme to pěkného premiéra, který namísto hájení zájmů této země a jejích obyvatel vskutku vlastizrádným aktem otevírá Pandořinu skříňku k poškození a zhoubě tohoto národa, ztrátě prověřených hodnot a generacemi vybojovaných jistot.

  • obleceny-neobleceny-ucesany-neucesany-ani-pesky-ani-na-voze

 

Ale co chtít od člověka, který nikdy nepracoval, nikdy nic nedokázal a vstoupil přímo ze školních škamen do „vysoké“ politiky.

Širokou veřejnost mohl upoutat nanejvýš zneužíváním poslaneckých náhrad pro soukromé účely.

Odborná veřejnost pak zajisté ocenila jeho zásluhy, když jako bývalý ministr financí (!) legalizoval nehoráznou loupež za bílého dne a to privatizací černouhelných dolů OKD se škodou v miliardách korun.

Pan premiér nejspíš nikdy nečetl pohádku o Smolíčkovi Pacholíčkovi, ale oblíbil si tu od Jana Wericha o Královně koloběžce I.

Anebo to je ještě jinak?

Bohumil Šourek

sekretář

Národní demokracie

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Petr Přecechtěl 2015-06-30 14:33
Inu, to je proto, že nám vládnou děti, v roli vlastizráců, ale těm, co je platí už teče do bot, proto zároveň tady s tou akcí dobrovolného přijetí uprchlíků lže jiný ministr o odhodlání záložáků proti těm stejným přistěhovalcům bojovat. Je to jako přes kopírák: vymysli neexistující problém, a poštvi proti sobě lidi, ale už je to příliš vidět, kdo za těmi duševně nemocnými lidmi stojí. Mysleme na ně, brzo se bude lámat chleba. Sami už si nedokážou pomoct. Když spolupracujete s peklem, ono vám svobodnou vůli vezme.

Facebook komentáře