Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Národní demokracie proti vstupu cizích vojsk

Hodnocení uživatelů:  / 25
NejhoršíNejlepší 

Národní demokracie zásadně odsuzuje rozhodnutí vlády premiéra Sobotky, kterým povoluje manifestační průjezd amerických ozbrojených vojsk našimi zeměmi.

 

Vláda tímto krokem zrazuje občany, jejichž zájmy má zastupovat, protože se tak podílí na štvavé protiruské propagandě a napomáhá přiblížení válečné hrozby. Válka přitom není v zájmu České republiky a jejích obyvatel. Česká republika bude naopak jednou z prvních obětí  případného válečného konfliktu.

  • narodni-demokracie-proti-vstupu-cizich-vojsk

 

Podobné kroky představitelů vlády tak naplňují skutkovou podstatu vlastizrady. Argumenty, že jde o běžné cvičení a že takových přesunů se během roku koná běžně hned několik, neobstojí. Chystaný přesun vojsk je třeba vnímat v kontextu současné vyostřené geopolitické situace a proválečné propagandy Západu, které se česká vláda hanebně podřizuje a propůjčuje. Právě v tomto kontextu viděno nejde a nemůže jít o obyčejné cvičení, ale o demonstraci síly a snahu zastrašit český národ, který ještě není pro válku s Ruskem zcela zmanipulován.

Národní demokracie s takovouto provokací nemůže souhlasit. Pokud byl někdo až dosud k dění kolem sebe lhostejný, po této události už být nemůže. V sázce je příliš mnoho. Zastavme dunění válečných bubnů, řekněme společně válce NE. Nenechme zatáhnout svoji zemi do války s bratrským národem.

Národní demokracie proto s radostí vítá spontánní iniciativu občanů, kteří se chystají proti americkému vojenskému konvoji protestovat. ND je připravena se k těmto protestům připojit, stejně jako je organizovat. ND také podporuje myšlenku blokády vojenského konvoje a zabránění jeho vpuštění na území republiky. Cizí vojska by měla být zastavena přímo na hranicích naší země a neměla by být na naše území vůbec vpuštěna. Národní demokracie je proto připravena podílet se na právě takové formě národního odporu.

Ve chvíli, kdy vláda nehájí zájmy svých občanů, ale vychází vstříc zájmům agresora, nezbývá než vzít spravedlnost a obranu vlasti do svých rukou a postavit se cizím vojskům na odpor.

předsednictvo Národní demokracie

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 jaroslav1804@seznam.cz 2015-03-24 20:48
Dobrý večer. Naše vláda se zachovala jako vlastizrádci něco jako v roce 1938. Nesouhlasím plně aby americká vojska byla vpuštěna na naše území. Amerika je strůjcem všech konfliktů, nenechme se strhnout do války, neposlouchejme pořád někoho kdo nás jen využívá ,podívejme se jak zme po slavné sametové revoluci dopadli, zme národ otroků kteří se honí pro pár korun za 60.kč na hodinu. Západ nás dostal na kolena, všecko se prodalo, nemáme už nic, tak si to přáli Američané z pomocí Havla. Nemáme armádu, zemědělství, průmysl nemáme nic a to se vám to líbí??? S pamatujme se už nám toho času moc nezbývá. Já už mám svůj věk, ale co ti mladí jak budou žít? Pojďme v sobotu na Václavák a nenechme a neposlouchejme vládu která by nás nejraděj prodala. Jen nám lžou. Zabraňme vjezdu cizích vojsk!!!! Jarda
#4 mrblackwell@seznam.cz 2015-03-22 19:38
Trestní zákoník - č. 40/2009 Sb.
§ 314
Sabotáž
(1) Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení nebo obranyschopnost České republiky anebo poškodit mezinárodní organizaci zneužije svého zaměstnání, povolání, postavení nebo své funkce nebo se dopustí jiného jednání k tomu, aby

a) mařil nebo ztěžoval plnění důležitého úkolu mezinárodní organizace, orgánu veřejné moci, ozbrojených sil nebo bezpečnostního sboru, hospodářské organizace nebo jiné instituce, nebo

(2) Odnětím svobody na osm až dvanáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, nebo

(4) Příprava je trestná.
#3 danpoisel@seznam.cz 2015-03-21 20:33
"Stane-li se Dánsko součástí protiraketové obrany, vystaví se potenciálnímu útoku ruských jaderných zbraní" http://www.blisty.cz/art/76876.html#sthash.AUWd6Z00.dpuf

Já mám raketu, ty máš raketu. OK, rovnováha sil. Já vytvořím obranný štít, rovnováhu poruším. Přesunu raketu na pár set km od tebe, rovnováhu poruším. Vypravím alegorický vůz s raketou přes půlku Evropy. Co uděláš ty?

Je smutné, kam se posunuly hranice vnímání kdysi solidních BRITSKÝCH LISTŮ. O to smutnější, že v podtitulku stojí "Skutečnost je vždy složitější". V tom jediném mají asi pravdu.
#2 damirr@volny.cz 2015-03-21 17:37
NATO a společně s USARMY a Pentagon je jen sprostý agresor a terorista. Je nejvyšší čas, aby i obyčejní Američané se postavili na odpor té válečnické lůze. Ono se to i v USA pomaloučku dostává do "bodu varu" Revoluce lidstva proti těmto krvelačným zrůdám je nevyhnutelná. Je nejvyšší čas. Nedávno tu válečnickou rétoriku "posvětil" i válečný zločinec a lidská zrůda Netanjahu. A Zeman ho ještě pozdravil židovským pozdravem a potřásl si s ním rukou. Jelikož židé vládnou Americe, a také počínaje v minulosti Francouzskou revolucí, poté Říjnovou v Rusku a i první a druhou světovou válkou, chtějí dnes vyvolat třetí světovou válku? Židé od nepaměti jen vyvolávají ve světě konflikty mezi národy.
#1 weintrittj@seznam.cz 2015-03-21 17:17
Pokud by to měla být ukázka síly (jednoty, spolupráce...) NATO tak by byl logický opačný směr - do pobaltí.
USA patří mezi mistry propagandy a proto předpokládám že nám neříkají skutečný cíl TÉTO akce.
Podle mého jde o: Nácvik ůstupu od Ruských hranic!
Což je manévr který nezvládly jiné svého času nejmocnější armády.
Samozdřejmě nesouhlasím s tím aby u nás cokoliv nacvičovala jakákoliv jiná armáda než ta Česká.

Facebook komentáře