Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Národní demokracie obětem 2. světové války

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Národní demokraté si připomněli lidickou tragédii. Před 74 lety byla nacisty vypálena obec Lidice v odvetě za atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Národní demokracie nikdy nezapomene na stovky brutálně zavražděných obyvatel této středočeské obce, která byla navíc vypálena a demonstrativně srovnána se zemí.

Několik členů Národní demokracie proto 9. června, v den výročí této smutné události, navštívilo lidický památník a položilo na místě piety smuteční věnec věnovaný nejen lidickým, ale vůbec všem obětem druhé světové války.

Lidice

  • narodni-demokracie-obetem-2-svetove-valky

Národní demokracie si toto výročí připomněla v poklidu a pozastavuje se nad tím, že se ze sobotní slavnostní vzpomínkové akce dělá zábavné představení za účasti hvězd „showbyznysu” (vystoupení Heleny Vondráčkové a podobně).

Národní demokracie vnímá zásadně negativní roli německých vlastizrádných elit v současné imigrantské krizi, je ale daleka toho, aby zevšeobecňovala a tvrdila, že je Německo (ve smyslu německého obecného lidu) nepřítelem evropských národů. Politická a mravní krize v Německu je podobná či ještě horší krizi v naší společnosti a Národní demokracie chce proto spolupracovat s protiunijními a protiimigrantskými silami v současné SRN na obnově svobody v našich zotročených státech. Jako čeští vlastenci ale nesmíme zapomínat na oběti, které naši předkové přinesli při obraně země a v neštěstích druhé světové války.

předsednictvo Národní demokracie

http://narodnidemokracie.cz/narodni-demokracie-obetem-2-svetove-valky/

-- 
NÁRODNÍ DEMOKRACIE
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: 775 432 592
IČ: 69345473
č.ú.: 204040987/0300
www.narodnidemokracie.czwww.facebook.com/narodnidemokracie

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-06-15 08:33
Hitlerovský fašizmus sice pominul, ale už zase nám nastupuje nová a ještě horší totalita a fašizmus z Bruselu a Německa, v podání frau Merkel a bruselské administrativy. A zase se brojí proti Rusku v čele s USA a tak ta západní "demokracie" je jen výplod chorých mozků.

Facebook komentáře