Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Látalova bílá horečka zplodila film proti panu prezidentovi

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

dáváme Vám k dispozici naši reakci na chystaný film pana Látala a prosíme o její zveřejnění.Děkujeme.S úctouBiskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatria Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • latalova-bila-horecka-zplodila-film-proti-panu-prezidentovi

===============================================

Látalova bílá horečka zplodila film proti panu prezidentovi

Celý týden od 7.-13. 3. 2016 bude probíhat štvavá psychologická kampaň proti českému prezidentovi. Budou ji rozdouvat i masmédia. 

1. Kdo je za očerňováním pana prezidenta?

Ten, komu pan prezident nejde na ruku, a proto je mu trnem v oku. Kdo to je? Ti, kteří usilují o totální podmanění, morální devastaci a fyzickou redukci evropských národů. Nyní se zaměřili na Česko, které chce vystoupit z žaláře národů, kterým je EU.

2. Jakou mají metodu?

Podlou! Americké technologie používají masmédia a zrádce národa, a sami stojí v pozadí s měšcem jidášských peněz (např. Ukrajina, Libye, Sýrie, Egypt...). Prezident, který jim nevyhovuje, musí být odstraněn. Když je čestný jako pan prezident Zeman a nedá se uplatit, ani se jim ho nedaří svrhnout fyzicky, usilují aspoň o jeho morální likvidaci. Nebojují ale proti prezidentovi, bojují proti národu, který on reprezentuje.

3. Jaký sledují cíl?

Mít v Česku prezidenta a vládu, která nebude prosazovat zájmy národa, ale jen zájmy americké globalizační a genocidní politiky. Bohužel, mnozí členové české vlády už národ zradili, a proto jsou v milosti u světovládců. O nich žádné dokumentární filmy nenatáčejí.

4. Kým trpí česká společnost? 

Zrádnou vládou, která je schopna spolupracovat na autogenocidě českého národa, spolu s placenými agenty USA (neziskovkami) a pseudoumělci jako je pan Látal, anebo společnost takzvaně trpí vlasteneckým prezidentem, který národ chrání a nebojí se jít proti proudu? 

5. Co dělat?

Protiakci! Vypískat Látalovy slátaniny!

Heslo: Prezident za národ, národ za prezidenta! Jeden za všechny, všichni za jednoho!

+ Metoděj

biskup-sekretář Byzantského katolického patriarchátu

5. března 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-03-07 12:38
Zemana se snaží morálně zdiskreditovat od prvního dne ve funkci.Nedá se uplatit,ani zradit nehodlá,musíme mu pomoci do hrobu psychologicky-ř íkají si kolaboranté a západní agenti.Říkám si,co(kdo) asi bude po Zemanovi? Jméno Látal jsem v těchto souvislostech ještě neslyšel,nechám e se překvapit.

Facebook komentáře