Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Komentář Jakuba Michálka, volebního lídra Pirátů v Praze, k plánovanému spuštění "Portálu občana" + další TZ Pirátů

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Ministerstvo vnitra dnes oznámilo, že za rok spustí portál občana, který lidem umožní získat přes Internet například výpis z rejstříku trestů, nebo body řidiče. Je naprosto absurdní, že místo toho, aby takový portál ministerstvo skutečně spustilo, tak se chlubí, že za rok bude.

  • komentar-jakuba-michalka-volebniho-lidra-piratu-v-praze-k-planovanemu-spusteni-portalu-obcana-dalsi-tz-piratu

Jsou tři měsíce do voleb a oznamovat, co bude po nich, je směšné. Doufejme ale že po nich už na ministerstvu nebudou sedět lidé, kteří za 4 roky zvládli akorát poslat tiskovou zprávu, která oznamuje, co se stane za rok. 

 
Jakub Michálek, místopředseda Pirátů, pražský zastupitel a volební lídr Pirátů v Praze, 775 978 550
 
----------------------------------
 

Komentář lídra Pirátů Ivana Bartoše

 

První místostarosta zvolený dříve s podporou STAN už kandiduje za Piráty

 

Praha, 18. července 2017 – Volební průzkumy z minulého týdne mluví jasně. Koalice KDU-ČSL a STAN by se nedostala do Sněmovny, zatímco Piráti by do poslaneckých lavic usedli.

Předseda STAN Gazdík sice dle jeho odpovědi na můj dopis doufá v zachování koalice, je však patrné, že se pouze snaží zachránit potápějící se loď. Za Piráty přitom již dnes kandidáti, kteří dříve vystupovali s podporou STAN, kandidují.

 

Vyjádření 1. místostarosty města Stod Bohumila Koči: Současné spojení KDU-ČSL a STAN ve mně nebudí důvěru, STAN jsem považoval za liberální a neposkvrněnou stranu, nezatíženou minulostí,  která na komunální úrovni nabídla lidem alternativu proti tradičním politickým stranám. Bohužel spojením s lidovci, stranou, která je svou účastí ve vládě  spoluodpovědná za současný stav, se de facto STAN otevřeně přihlásil k nynějšímu politickému chaosu. Pirátská strana je nyní jedinou stranou, která s sebou nenese politický marast posledních let. Nepřináší klientelismus, lobbismus ani populismus, ale snahu o čistou, transparentní a otevřenou politiku pro všechny. Proto jsem se rozhodl do Sněmovny kandidovat právě za Piráty.

 

Facebook komentáře