Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Informace, které nesmí v této covidové hysterii zaniknout

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

V uplynulých týdnech se toho dělo skutečně hodně.  Piráti společně s politickými neziskovými organizacemi tlačí na projednání manželství pro všechny v poslanecké sněmovně. 25. března byl tento bod v Poslanecké sněmovně zařazen k projednávání, ale nakonec se poslanci zabývali úhynem ryb v Bečvě. O pár dní později to zkusili znovu.

  • informace-ktere-nesmi-v-teto-covidove-hysterii-zaniknout

Takže naše úsilí psát poslancům, zvláště těm, kteří jsou nerozhodní je stále aktuální. Zase mají v úmyslu předložit tento návrh. Stejně tak jako jsou zde snahy o ratifikaci Istanbulské úmluvy, kterou před pár dny vypovědělo samo Turecko.

Na ratifikaci Istanbulské úmluvy jsou také vyvíjeny tlaky, proto pracujme na informační kampani, protože pouze informovaný občan může něco změnit. Hledáme cesty a způsoby, které by se přizpůsobily dnešní, ne zrovna dobré finanční situaci pro každého a které zasáhly i nás.

Zvláště dnes, v době Covidové nesmí tyto informace zaniknout. Společnost je médii soustředěna na jeden problém. Letošní podzimní volby do Poslanecké sněmovny a zvláště potom „vítěz“, by hodně ovlivnil, zda by se smlouvy přijaly, či ne, takže studium programů politických stran, sledování politiky a politiků,  jejich spolehlivost je na místě.

Máme ještě několik tisíc letáků k Manželství pro všechny, které můžeme nabídnout k osvětě. Objednat je můžete přes naše webové stránky.

Všem přejeme požehnané velikonoční svátky a pevné zdraví.

Facebook komentáře