Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dopis ruskému lidu

Hodnocení uživatelů:  / 53
NejhoršíNejlepší 

Praha 3. 5. 2016

Drazí přátelé,

velice nás trápí, že se naše rodná země dostala na první místo v šíření protiruské propagandy. Věřte však, že vnímání Ruska českými lidmi je úplně jiné. Nositelem protiruské ideologické války nejsou občané, ale hrstka zkorumpovaných politických a mediálních vlastizrádců a pár jedinců z neziskovek. Avšak jejich devastační strategie jim v České republice zdaleka nevychází. Pravda je, že nadnárodní predátoři rozkradli, co se dalo. To vše s pomocí místních kolaborantů. Podařilo se jim zdevastovat školství, zmocnit se médií a touží zcela přepsat historii. Jenomže nezávislé myšlení občanů, historická zkušenost národa a vědomí vyspělých duší se koupit nedá.

Ujišťujeme vás, že považujeme ruský národ - stejně jako ostatní slovanské, ale i další mírumilovné národy světa - za svoje bratry. S velikým znepokojením sledujeme, jak se nejmocnější bankéři a korporace světa snaží za každou cenu vyvolat vojenský konflikt EU s Ruskem. Věřte, drazí přátelé, že nikdy dobrovolně nepůjdeme do jakéhokoliv konfliktu, namířeného proti našim bratrům. Zneuctili bychom tak společné kořeny, sahající až do dávné Tartárie a ještě mnohem a mnohem dál.

  • dopis-ruskemu-lidu

Lidé naší země, ale i okolních států vnímají, že mocní tohoto světa rozpoutali největší bitvu o vědomí člověka v historii. Jenomže podcenili mentalitu Slovanů, kteří mají v genech zakódovánu úctu k pravdě, k vyšším zákonům Života a ke svým kořenům.

V tomto kontextu také vnímáme islámskou invazi do Evropy. Víme, že není náhodná, že ji – stejně jako většinu válečných konfliktů a převratů - rozdmýchávají USA. Vnímáme, že eurozrádci prodali světovládě osud Evropy a naši vlastizrádci prodávají osud náš. Ale čím víc nás rozdělují, tím víc se začínáme spojovat. Lidé už pochopili, že chceme-li zachránit Evropu, musíme nejprve vystoupit z EU, chceme-li zachránit mír, musíme opustit NATO!

V této době zrychlujícího se času bylo vypuštěno snad všechno zlo světa k poslední bitvě s dobrem. Velikou nadějí pro každého se dnes stává Rusko s výjimečným politickým a ekonomickým stratégem prezidentem Vladimírem Putinem. Bohudíky za Vás a Vaši nádhernou zemi!

Nevěřte, drazí přátelé, ani jedinému slovu z těch, která k vám z našich médií doputují. To není náš hlas, ale hlas těch, kteří nás chtějí zničit.

Zůstáváme vašimi přáteli, ať se stane cokoliv. Rok 1968, jak víme, nebyl projektem našich národů, ale světovládců, kteří chtěli (po kolikáté už) rozbít partnerství Slovanů a zasít do našich srdcí nenávist.

S přáním společného dobra všem, kteří dobru otevírají svá srdce a dobro přejí jiným

a s pozdravem „Ať žije a bdí Ruský Medvěd!“

Váš bratr - Český Lev

Za ALIANCI národních sil:

Oldřich Lukáš, předseda občanského sdružení Lidé lidem

Julie Karlovská, místopředsedkyně občanského sdružení Lidé lidem

Zdeněk Ernest, předseda občanského sdružení Občané poškození justicí

Vladimír Stehlík, místopředseda občanského sdružení Občané poškození justicí

Vladimíra Vítová, předsedkyně občanského sdružení České mírové fórum

Václav Princ, občanská iniciativa Naděje

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#5 romanglebov@mail.ru 2016-05-18 09:59
Děkujeme Vám.
#4 soul963@ya.ru 2016-05-17 21:55
Спасибо, братья, за добрые слова! Мы Вас любим! Лев и Медведь вместе навсегда! Да будет так!
#3 MbIJIO.A@yandex.ru 2016-05-11 10:16
Спаси Вас Господь братья! В России читают это письмо. Не верьте тем, кто говорит плохо про Россию. Мы всегда любили и уважали своих братьев чехов.В России еще помнят легенду о трех братьях славянах:Чехе, Лехе и Русе.

Счастья Вам, мирного неба.
Простите, что пишу на русском, так как не говорю по чешски.
#2 free.amigo@post.sk 2016-05-07 20:31
V čase, keď janičiari dostávajú priestor na dehonestáciu oslobodenia našich národov Červenou armádou, keď prezident-figúr ka, slúžiac cudzíncom odmietol spoločné položenie kvetov na Slavíne so zástupcom národa našich osloboditeľov - Lavrovom, keď sa lož rinie z takmer každého oficiálneho média, prichádza záchrana z bratskej, slovanskej krvi:
Pravda, Bohmi vydaná, káže nám Slovanom:
Neprávosť mať Pána, ba väčšia byť pánom!
A človek nad človekom u nás nemá práva,
Sväté naše heslo je: Sloboda a Sláva!
Samo Chalupka, "Mor ho!", 1865
#1 damirr@volny.cz 2016-05-07 12:26
Velmi dobrý a aktuální článek. A teď něco pro český národ, odkaz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=BMrbgz_GSRs
To by si měli všichni pustit.

Facebook komentáře