Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Do Prahy míří za Okamurou Le Penová a Wilders. Policie, jak jinak než v pohotovosti...

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Prahu o víkendu čekají střety profesionálních demonstrantů, rváčů a provokatérů od Antify s vlastenci, mainstreamem označovanými jako extremisty.

V Praze se totiž o víkendu uskuteční konference evropských vlasteneckých stran.Pražská policie očekává o víkendu možné střety příznivců vlasteneckých politických stran na jedné straně a prý antifašistických organizací na straně druhé.

  • do-prahy-miri-za-okamurou-le-penova-a-wilders-policie-jak-jinak-nez-v-pohotovosti

V Praze se totiž uskuteční konference evropských vlasteneckých stran. Do metropole proto přijedou jejich příznivci i odpůrci.

Konferenci pořádá SPD Tomio Okamury. Do českého hlavního města pozval mimo jiné nizozemského vlastence, odpůrce islámu Geerta Wilderse a francouzskou prezidentskou kandidátku Marine Le Pen. Do Prahy přijedou zástupci vlastenecké pravice také z Itálie, Rakouska, Německa, Belgie a z Polska.

Na několika místech v metropoli budou proti účastníkům konference demonstrovat jejich zaprdění, nesnášenliví odpůrci, kteří se prý také sjedou z celé Evropy.

Tato fašistická žumpa viz. video, se chystá provokovat a udeřit a narušit naší mírnou a poklidnou konferenci mnoha ctihodných lidí vlasteneckého cítění, tvrdě pracujících pro své země a své národy... Je to záměrná provokace, ale my, vlastenci stojíme vysoko nad věcí a oni nám v našem úsilí nám nestojí za žádnou pozornost...

!!! Je rozhodně potřeba se za každou cenu vyhnout jakýmkoliv kontaktům, natož střetům, které by se profesionální výtržníci od Antifa mohli pokoušet zorganizovat... Ať se projeví sami, bez naší pomoci ke zviditelnění, jaká je to náckovská lůza. !!!

!!! ŠIŘTE PROSÍM DÁL !!!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2017-12-16 10:04
Jako bývalý podporovatel ANTIFY (90.léta) jsem opravdu zděšen,kam až to tahle organizace dotáhla. Jsou to přímo obránci FAŠIZMU. To je neuvěřitelné jak to MATRIX sehrál. Absolutně všechno je překroucené takovým způsobem,že rozumnému člověku zůstává rozum stát. A co se týká členů Antify a dalších sluníčkářů-tam se o zdravém rozumu nedá mluvit.Je to nejhloupější skupina lidí,která se nechala nalákat na tzv. všeobjímající nepodmíněnou lásku-což je termín vymyšlený Temnými Silami na absolutní odzbrojení lidské důstojnosti. Člověk(zejména Slovan) má svatou povinnost bránit svůj ROD i ZEMI a neodpuštět nic nepřátelům,kteř í se snaží o naší likvidaci.Naopa k svaté právo je zlikvidovat jakýmkoliv způsobem nepřítele(přiká zání Boha Peruna).

Facebook komentáře