Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

DEMONSTRACE + DEFENESTRACE

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • defenstrace
Budoucnost patří tomu, kdo zná historii. Aparátčíci jsou velice dobře seznámeni s historií a poučeni s chyb minulých režimů, pokud jde o manipulaci s obyvatelstvem. Jsou si velice dobře vědomi, že jakákoliv demonstrace nemůže ohrozit jejich posty a nakradené majetky. Již dvaadvacet let naprosto beztrestně devastují republiku, prostřednictvím "precizně" nastavených zákonů ničí a rozbíjejí veškeré mezilidské a rodinné vztahy.

 

Poučili se. Poučili se z minulých režimů sahajících až k Bílé hoře. Vědí, že represe vždy vyvolají reakci a režim dříve, či později zaniká. Jejich politická a ekonomická strategie spočívá v tom, že obyvatelstvo je nutné neustále udržovat v nejistotě a strachu z budoucnosti. K tomu mají k dispozici velice účinné nástroje. Především média. Média jsou stejní zločinci jako aparátčíci. Mají za úkol manipulaci s veřejným míněním a jeho nasměrováním požadovaným směrem. K zastrašování jim velice dobře slouží z našich daní dobře živená cikánská komunita. Cikáni(mladíci) beztrestně přepadávají, kradou a běžný občan se může jenom dívat a nebo se nechat zmlátit, či zmrzačit.

A proto je nanejvýš důležité, abychom si i my, právoplatní občané státu také vzali ponaučení z historie. Demonstrace. Co je to demonstrace. Demonstrace ve skutečnosti znamená něco jako předvádění se, nebo předvádění něčeho. Přijdou-li lidé na demonstraci, předvádějí se. Drží v rukou transparenty, které aparátčíci stejně ani nečtou, protože mají situaci pevně pod kontrolou a vědí, že demonstranti jsou neorganizovaní, jejich chování víceméně připomíná chování zaběhlého stáda. A nepřeháním, když řeknu, že mnohdy jsou takovéto slušné a demokratické demonstrace svolávány a organizovány samotnými aparátčíky, kteří se na nich aktivně přiživují (řečníci) a lidem je dán pocit, že rozhodují.

Protest. Protest znamená projev vůle. Protestovat proti čemukoliv, jakýmkoliv způsobem a všemi dostupnými prostředky je nezadatelné právo každého právoplatného občana státu. Napadne-li vás někdo a okrade, můžete si podat stížnost. Za měsíc vám přijde oznámení, že se pro nedostatek důkazů řízení zastavuje. Podáte-li stížnost, není to protest. Stížností neprojevujete svou vůli.

Stejně tak je to s našimi aparátčíky. Můžete si stěžovat, demonstrovat, psát petice, ničeho nedosáhnete. Projev vůle spočívá v tom, že máte-li ve své vesnici, městě, na okrese, nebo v kraji neschopné a zkorumpované úředníky, nebojte se, obsaďte radnici, vyžeňte je, vyhlašte referendum a zvolte si podle vaší vůle. "Demokratickou" cestou proklamovanou zločineckou státní mocí nikdy ničeho nedosáhnete. Po celý svůj život budete mít jen to, co si sami vybojujete, vaši potomci budou mít jen to, co jim předáte. Aparátčíci vás budou terorizovat a okrádat tak dlouho, dokud si to necháte líbit.

zdroj

Facebook komentáře