Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Cílovou skupinou LGBTIQ+, feministických a genderových aktivistů a neziskových organizací jsou děti

V Olomouci

24. května 2023

Cílovou skupinou LGBTIQ+, feministických a genderových aktivistů a neziskových organizací s vysokou pravděpodobností nejsou menšiny nebo skupiny lidí, kterými se zašťiťují. Jejich cílovou skupinou jsou děti. Čím dál více to dokazuje dění v těch zemích, které schválily stejnopohlavní sňatky a ratifikovaly Istanbulskou úmluvu.

  • cilovou-skupinou-lgbtiq-feministickych-a-genderovych-aktivistu-a-neziskovych-organizaci-jsou-deti
  • cilovou-skupinou-lgbtiq-feministickych-a-genderovych-aktivistu-a-neziskovych-organizaci-jsou-deti
  • cilovou-skupinou-lgbtiq-feministickych-a-genderovych-aktivistu-a-neziskovych-organizaci-jsou-deti
  • cilovou-skupinou-lgbtiq-feministickych-a-genderovych-aktivistu-a-neziskovych-organizaci-jsou-deti

Je to právě Istanbulská úmluva, která zavazuje signatářské státy k přijmutí i nových ústavních zákonů. Jako příklad můžeme uvést povinnost zavést genderové výukové materiály na všechny stupně vzdělávání. O jaké materiály se jedná, nastiňuje ve videokomentáři místopředeseda spolku Tradiční rodina Zdeněk Chytra. Sociální média obsah z takovýchto výukových materiálů blokuje, protože porušuje jejich zásady. Co je nepřijatelné pro sociální média je ale podle genderových politik zcela vhodné do mateřských a základních škol.

Video zhlédnout zde

Jelikož se materiály, kterými mají být (a v zahraničí již jimi jsou) konfrontovány malé děti, nelze standardními cestami předkládat veřejnosti, budeme je veřejnosti předkládat na naplánovaných seminářích a besedách. Naprosto odmítáme vývoj, který vede k tomu, že LGBT neziskové organizace mediálně nabízejí prostřednictvím konkrétních ministerstev blokátory puberty tak, jak se to nedávno stalo v Německu. Rovněž nesouhlasíme s tím, aby se propagoval zejména transgender v mateřských a základních školách. První beseda se uskuteční ve středu 31. května v Brně, kterou pořádá organizace Ženy za život.

Více informací zde

Istanbulská úmluva přesně nedefinuje pojem „stereotypní pojímání rolí žen a mužů“, pod který lze „schovat“ v podstatě cokoliv. Právě v tomto bodě je Istanbulská úmluva zneužitelná a společensky nebezpečná, neboť podmiňuje odvod finančních prostředků ze státního rozpočtu do neziskového sektoru. Politické neziskové organizace ani aktivisté od nikoho, natož od většiny (!) gayů, leseb a trans osob nedostaly mandát k tomu, aby přebíraly zodpovědnost za profesionály. Děti trpící psychickými problémy a genderovou dysforií mají právo na odbornou lékařskou péči zdravotních profesionálů; děti všeobecně potom mají právo na přístup ke kvalitnímu a profesionálnímu vzdělávání bez ideologií.

Připojte se proto k "Petici za zamítnutí ratifikace Istanbulské úmluvy", kterou jsme tentokrát uložili přímo na portál vlády.

Petici podepsat elektronicky zde

Připravili jsme pro Vás i sestřih pořadu "Máte slovo s M. Jílkovou", který byl odvysílán 4. května 2023. K tomuto pořadu se samozřejmě v budoucnosti vrátíme, protože v něm směrem k nám zaznělo několik lží a nařčení ze šíření dezinformací. I tato zkušenost nás vedla k tomu, že budeme intenzivně zveřejňovat materiály tak, jak je genderoví ideologové dětem předkládají.

 

P.S.: Politické neziskové organizace, které se roky snaží prosadit ratifikaci Istanbulské úmluvy, zavedení tvrdé genderové ideologie, podporující postupný rozklad společnosti prostřednictvím útoků na Vaše děti, našly v současné vládě velkého spojence. V mnoha státech, nejen v USA, ale i v Evropě, jako například v Norsku, vstupují v platnost zákony, které gender na školách zakazují. A nejen to. Důvod? Drastické dopady na děti.

Celá článek ZDE: https://tradicni-rodina.cz/clanky/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-05-26 08:27
je to neuvěřitelné sobectví, na dítě nemůže mít nikdo právo!!!!okráda t dítě o tátu či mámu, jak to mohou zákonodárci povolit? proč nedemonstruje církev a svaz matek?? ta napravo byla samozřejmě muž dle hlasu
Citovat
#1 miroslav petr 2023-05-25 15:52
co na to listina základních práv a svobod,Listina práv dětí????co organizace zabývající se ochranou dětí,a církve?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře