Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

BKP vyzývá ČBK: Probuďte se a vyjděte s kajícím procesím

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Byzantský katolický patriarchát (BKP) vyzývá Českou biskupskou konferenci (ČBK), aby v každém diecézním městě zorganizovala kající procesí. Dozrál čas. Karanténa s tzv. koronavirem postupně směřuje k masové vakcinaci a vakcinace je už spojena s čipizací. Gay pride každoročně vnáší prokletí na národ, ale daleko větší prokletí vnáší ČBK tím, že nedělá v kritický moment, co dělat má. Celá historie dokazuje, že Bůh odpovídá na pokání a zasahuje. Při morových epidemiích vycházeli věřící v kajících procesích a Bůh zastavil morovou ránu. Na znamení toho byl postaven i morový sloup v Brně a v jiných městech. Mimořádný zázrak se stal po kajícím průvodu v Trnavě. Dnes je kající procesí znovu strategickým a rozhodujícím momentem pro duchovní i fyzickou záchranu celého národa!

  • bkp-vyzyva-cbk-probudte-se-a-vyjdete-s-kajicim-procesim

Vy, vážení biskupové, zatím buď spíte, anebo jste duchovně slepí. Nevidíte, že Bůh skrze vás buď národ zachrání, anebo vaší nedbalostí a pasivitou zaviníte jeho největší tragédii? Z ní budete skládat účty nejenom v čase, ale i před Božím soudem a ovoce ponesete po celou věčnost. Bůh po vás dnes nechce nemožné. Chce po vás kající procesí! Nevymlouvejte se předem, že vám nebude dovoleno.

Podejte konkrétní žádost a bude-li odmítnuta, žádejte vytrvale znovu. Zločin je, že vy nic neděláte! Na co má Bůh odpovědět, když neuděláte ani toto minimum? Jak má zachránit národ, když zde není jasný krok pokání? Vy mu bráníte! Vám dal dnes Bůh do rukou osud národa a vy máte zodpovědnost za spásu nesmrtelných duší. Od koho čekáte záchranu, když ne od Boha? Anebo vám o záchranu nejde, jste jenom církevní úředníci, byrokrati či klerikálové, a už ne Ježíšovi učedníci?

S hrůzou a velkou bolestí se každý z vás musí podívat zpět na uplynulých 30 let po pádu komunizmu! Jaké klíčové možnosti k duchovnímu probuzení národa jste propásli! ČBK se stala profesionálním uspávacím prostředkem. Šlo o paralyzování každého biskupa, aby nekonal ve své diecézi to, co byl povinen konat – bránit spasitelnou víru před herezemi a zabezpečit duchovní život pro svěřené stádo. Vzájemně jste se v ČBK uspávali, abyste tak nemuseli plnit své nejzákladnější pastýřské povinnosti. Nevytvořili jste podmínky k duchovnímu probuzení skrze pravdivé pokání a obrácení. ČBK měla stále nějaká plenární zasedání, což připomíná spíš komunistické schůzování, kde jste se realizovali v nepodstatných a mnohdy i škodlivých akcích. Dokonce ČBK inspirovala Bergoglia k požadavku, aby byli islamisté přijímáni do každé farnosti, na každé poutní místo a do každého kláštera! K sebezničujícím akcím je ČBK hyperaktivní, ale k Božím věcem je superignorantní. Vážení biskupové, pokud zaspíte i tento čas na pokání, který vám Bůh ještě dává možná už jako poslední šanci, a neuděláte ani minimum, kterým je kající procesí, potom ale vaší vinou bude národ skrze vakcinaci očipován.

To není konspirační teorie, to je reálná hrozba. Pak už nebude čas k pokání, pak už bude jenom Boží soud, a to každého z vás osobně. I kdyby jako obvykle celá ČBK k Božím věcem spala a nechtěla hnout ani prstem, pak stačí i jeden odvážný biskup. Ať sám podá žádost o kající procesí! Bůh na tento krok víry a pokání odpoví!

Zodpovědnost v diecézi za spásu duší má místní biskup, a ne ČBK. Před Bohem bude každý skládat účty, jestli v této historické chvíli jednal jako Pilát, který si umývá ruce a nechá Krista ukřižovat. Navíc vy máte povinnost se kát za hrozný zločin v brněnském divadle. Vy zaň nesete zodpovědnost, protože jste k jeho zabránění neudělali nic adekvátního. Spáchaný zločin dal hrozné pohoršení a otřásl nejenom věřícími katolíky, ale i ostatními lidmi.

Vy jste kromě kard. Duky k jeho odčinění nic neudělali. On musel bojovat sám. ČBK ho dodnes nepodpořila. Vina za zločin v divadle dopadá nejen na brněnského biskupa, ale i na všechny ostatní biskupy. Nezastali jste se našeho Pána Ježíše Krista a mlčením jste schválili brutální rouhání a stáhli tak prokletí na církev a národ.

Nyní je ještě čas na pokání, především pro město Brno. Proto se obraťte na příslušné státní úřady s žádostí, aby se kající pochod uskutečnil v těchto diecézních městech: Praha, Brno, Hradec Králové, Litoměřice, Plzeň, České Budějovice, Ostrava, Olomouc.

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

1. června 2020

Facebook komentáře