Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

BKP: Podmínka setkání s pseudopapežem Františkem – stát se laboratorní krysou

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Citace z médií: „Na programe počas septembrovej návštevy pápeža Františka a stretnutí s ním sa budú môcť zúčastniť len plne zaočkovaní.“

Odpověď: Proč KBS nepožádala slovenskou vládu, aby v době koronapsychózy odmítla Bergogliovu návštěvu? Proč nevybídla Bergoglia, ať svou návštěvu odvolá, protože vystavuje věřící tlaku státu k očkování experimentální vakcínou?

  • bkp-podminka-setkani-s-pseudopapezem-frantiskem-stat-se-laboratorni-krysou

Co to je za absurdum, zorganizovat si nesmyslnou návštěvu a pod rouškou vítání tzv. svatého otce donutit katolíky, aby ze sebe nechali udělat laboratorní krysy! Světoví odborníci nazývají mRNA vakcínu zakázaným experimentem na lidech. Tento zločin odsoudil už Norimberský kodex. Je známo, že tato vakcína nejenže mění genom člověka, ale navíc patří do procesu čipizace, před kterou Bůh varuje ohnivým jezerem. A právě tato tzv. vakcína se stala podmínkou setkání s tzv. svatým otcem! Kdo se chce s Bergogliem setkat, je pak ale sebevrah, který ztratil rozum a soudnost.

Bergoglio se o této genocidní vakcíně vyjádřil, že musí být pro všechny! Nehledí na alarmující varování odborníků ani na statistiky úmrtí a hrozných zdravotních následků. Vědci označují současnou vakcinaci za zločin proti lidskosti, který v takovém měřítku nebyl doposud nikdy spáchán. Kdo ale potom Bergoglio je? Nedokazuje tímto, že je masový zločinec proti lidskosti?

Vědci od samého počátku před vakcínou varují, že změnou genomu se celý lidský rod změní v geneticky modifikované organismy. Jde de facto o postupné vyhlazování lidstva. Je to vzpoura a zločin proti Bohu Stvořiteli! Tuto vzpouru Bergoglio vehementně prosazuje. To, že tyto vakcíny obsahují tkáň zaživa vytrženou z nenarozených dětí, je projevem satanismu, který tzv. svatý otec rovněž prosazuje. Všichni, kdo se s ním chtějí setkat, musí nejprve přijmout tento satanizační cejch, aby už potom slepě dělali další kroky po šikmé cestě do pekla. Toto je cíl návštěvy tzv. svatého otce na Slovensku! Je to rána do srdce Bolestné Panny Marie, protože ten, který měl přijet s naléhavým varováním proti současné vakcinaci, přichází jako agent smrti.

Citace z médií: „Minister zdravotníctva SR sa tak dohodol s predsedom Konferencie biskupov SR Stanislavom Zvolenským.“

Odpověď: Kdo je a komu slouží arcibiskup Zvolenský? Rozhodně není služebníkem Ježíše Krista, rozhodně mu neleží na srdci obrana pravd katolické víry a morálky a rozhodně mu nejde o spásu nesmrtelných duší. Naopak, aktivně pracuje na satanizaci Slovenska a zneužívá k tomu církevní úřad. Zřejmě s arcib. Boberem soutěží, kdo z nich od Bergoglia dostane kardinálský klobouk – ne za 30 stříbrných, ale za propagaci vakcinace a likvidaci církve a slovenského národa. Ať s kloboukem či bez klobouku, oba dva jsou kandidáti pekla, protože odpadli od Krista a stali se z nich zrádní Jidáši. 

Byzantský katolický patriarchát

  1. 7. 2021

Odebírat aktuální informace od BKP https://forms.sendpulse.com/eaea047917/  

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře