Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

BKP: Druhá alarmující výzva arcibiskupu Janu Graubnerovi ohledně novely zákona na kradení dětí rodičům bez soudu

Vážený arcibiskupe Jane,

jménem Byzantského katolického patriarchátu jsem se na Tebe 6. 9. 2021 obrátil veřejným dopisem, aby ses v autoritě hlavy České biskupské konference (ČBK) postavil proti zločinné novele zákona na kradení dětí rodičům bez soudu.

Všechna čest, že ses obrátil dopisem na předsedu Senátu Miloše Vystrčila. Svůj dopis jsi však bohužel dostatečně nezveřejnil tak, jak jsem Tě prosil, a rovněž katolická média zůstala bez odezvy a ani katolická veřejnost nebyla z Tvého impulsu zapojena skrze své kněze do protitlaku vůči zločinné novele. Nezlob se, ale Tvůj dopis se proto dá kvalifikovat jen jako pouhý neúčinný alibismus. 

  • bkp-druha-alarmujici-vyzva-arcibiskupu-janu-graubnerovi-ohledne-novely-zakona-na-kradeni-deti-rodicum-bez-soudu

Jak jistě víš, 9. 9. 2021 byla tato zločinná novela odhlasována v senátu a prezident ji podepsal. On však, i ti, kteří schválili tento zločin proti českým dětem rovnající se zločinu vlastizrady, budou ve svůj čas skládat účty před národem i před Božím soudem.

V dopise z 6. 9. bylo zdůrazněno, že největší nadějí, aby zločinná novela nebyla schválena, je právě Tvá aktivita. Proč? Protože Ty jsi hlavou konference biskupů Česka (ČBK). Biskupové prakticky nemohou vyvíjet činnost v rozporu s Tvým vedením ČBK. Sami za sebe jsou proto v tomto boji bezmocní. Veškerou autoritu a vládu máš jako hlava Ty, a proto také plná zodpovědnost dopadá na Tebe.

Zásluhou vytrvalých aktivistů a skutečných vlastenců z organizace Tradiční rodina trvá kampaň proti zločinné novele i dále. Jejich kampaň požaduje buď další novelizaci, která ochrání rodiče i děti, anebo zrušení zločinného zákona. V této situaci se proto v autoritě hlavy ČBK naléhavě obrať na novou vládu, na poslance, na senátory, na prezidenta, medializuj svůj požadavek a neústupně vyžaduj zrušení tohoto zločinného zákonaNapiš pastýřský list v autoritě ČBK pro celé Čechy a Moravu. Opakovaně vyzývej kněze a skrze ně věřící a také katolická média, aby se proti tomuto zločinu vůči dětem účinně zmobilizovali a vyvíjeli nátlak tak dlouho, dokud nebude tento ukrutný a bestiální zákon proti rodičům a dětem zrušen.

Celá katolická církev i český národ čeká od Tebe jasné a vyhraněné slovo a postoj, za kterým plně stojíš. Jedině tak můžeš iniciovat účinnou protiváhu velkému tlaku, pod kterým byl uzákoněn zločin na bezbranných dětech. Pokud bys udělal jen něco neúčinného, pak by to byla znovu forma alibismu, který Tě ale před Bohem ani před národem neospravedlní. Kéž Ti Bůh dá v tomto kritickém boji za děti, církev i národ své světlo a sílu!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

10. 10. 2021

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře