Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Babišova vláda by měla především získat důvěru, až pak začít konat

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Praha, 13. prosince 2017 - “Dnes jmenovaná jednobarevná vláda Andreje Babiše by měla nejprve získat důvěru, až pak začít zasahovat do důležitých věcí týkajících se fungování státu, jako je například výměna Nejvyššího státního zástupce či členů rad VZP či ČEZ,” uvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš. Piráti již před volbami deklarovali, že jednobarevnou vládu Hnutí ANO, navíc v čele s obviněnými poslanci Andrejem Babišem a Jaroslavem Faltýnkem, nepodpoří. “Jedná se o vládu, kde vlastně usedli všichni Babišovi muži a ženy, jedná se buď o bývalé stranické ministry či náměstky, nebo o lidi, které si Andrej Babiš prověřil. Za této konstelace jednoznačně odmítáme jakoukoliv podporu této vlády při získávání důvěry, a to i včetně snižování kvóra při hlasování,” uvedl Bartoš.

  • babisova-vlada-by-mela-predevsim-ziskat-duveru-az-pak-zacit-konat

Piráti Hnutí ANO předložili již v rámci předvolebních jednání rozpracovaný dokument s dvaceti programovými prioritami. Jedná se například o navýšení investic do vzdělávání, zavedení vymáhání hmotné osobní odpovědnosti politiků a úředníků, zrušení EET pro e-shopy a drobné podnikatele, zjednodušení a elektronizace státní správy, otevřená výběrová řízení a další. “V patnácti z dvaceti priorit vyjádřilo hnutí ANO rámcovou podporu naším požadavkům, teď se ukáže, do jaké míry bude pan Babiš sliby plnit a postupovat konstruktivně. Programové prohlášení Babišovy vlády totiž na stole stále neleží, ” vysvětluje Bartoš.

 

Karolína Sadílková

Kontaktní osoba pro novináře

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#4 jamilconka@gmail.com 2017-12-15 10:27
Pirátský sliz smrdí stejně jako výtok Babišův. Budeme muset uklidit.
#3 Bus Bělojar 2017-12-14 10:00
Jedna věc ohledně Babiše je opravdu zajímavá-všechn y média po něm jdou(takže se v prvé řadě nelíbí našim nepřátelům),jde po něm i Schwarzenberg(d alší nepřítel čechů),nelíbí se ani stranám,které jsou masivně podporovány EU,z čehož mi logicky vychází,že vše bude pravděpodobně trochu jinak,než si myslíme.Nechci Babiše hájit,mě osobně se nezdá,ale tyto fakta tu jsou a je třeba s nimi počítat.Navíc i Zeman za ním stojí.Možná jen běžní občané nevidí za oponu a proto se všem zdá,že Babiš je nejhorší.Ale podle všech dostupných indicií to tak nemusí být. Vždy,když se média snaží někoho zlikvidovat,je jasné že ten člověk není "jejich". Možná že Babiš je momentálně to nej,co nás mohlo potkat. Uvidíme.
#2 damirr@volny.cz 2017-12-14 08:57
Miroslav Petr · Brno
SOUDRUH VOLNÝ MÁ TVRDOU SEBEKRITIKU,POV AŽUJE-LI SE ZA IDIOTA.KDO BY S NÍM NESOUHLASIL.
Nejsi náhodou ve skutečnosti Pavel Victorin, který tady exceloval před drahným časem? Stejná rétorika a stejný idiot. Jsi opravdu jen ubožák, který by se měl vrátit zpět do ústavní léčby Už se v psychiatrické léčebně Brno Černovice, oddělení 22 na tebe těší. Udělali tam chybu, že tě propustili. I tvoje klecové lůžko tam na tebe čeká.

Miroslav Petr · Brno
SOUDRUH VOLNÝ JE DUŠEVNĚ NEMOCNÝ BÝVALÝ ESTÉBÁK,KTERÝ MĚ V OSMDESÁTÝCH LETECH UDÁVAL.PO REVOLUCI SE Z TOHO ZBLÁZNIL A JE TRVALE V BLÁZINCI.OMLUVT E JEHO DUŠEVNÍ NEMOC.JE PŘESTÁRLÝ A TAKTO SE SEXUÁLNĚ USPOKOJUJE.
A tak tady platí: podle sebe, soudím tebe. Hlupáku. A když už používáš s oblibou CapsLock, tak bys ho měl použít i ve svém jméně, idiote. Tak bys se stoprocentně zviditelnil.
#1 damirr@volny.cz 2017-12-13 20:24
Největší brněnský trouba M. Petr se tady zase ozval. A chce se ve své malosti zviditelnit. ANO dostalo největší počet hlasů ve volbách a to je podstatné. Sice jsem je nevolil, ale přeji Babišovi a jeho vládě úspěšné konání ve prospěch národa této země.
Jen idiot nechápe a ohání se pochybným pohrdáním demokracií. Ta totiž nikdy nebyla, není a také nikdy nebude. Je to jen iluze hlupáků, protože skutečná demokracie by v důsledku brzy nastolila anarchii. Tolik jen pro idiota, který se považuje za všeználka a zatím je jen primitivní ubožák.

Facebook komentáře