Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ALENA DRVOTOVÁ: K PŘÍPADU SOUZENÍ TZV. TERORISTŮ, ČECHŮ, CO SE PRÝ ÚČASTNILI OSVOBOZENECKÝCH BOJŮ NA DONBASE

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Protiruská hysterie a kauza Vrbětic zaclání jiné drama, a to: souzení pětice Čechů, co se prý účastnili bojů na Donbase. I v tomto případě křiklavě platí, že když dva dělají totéž, není to totéž.

Muži se prostě zapojili na špatné straně, na straně ruských separatistů, co usilují než o legitímní uplatnění práva národa na sebeurčení.

Jo, kdyby tak bojovali na straně ukrajinských fašistů a kdyby se účastnili upálení lidí v Domě odborů v Oděse, dostali by nejspíš od prezidenta (jasně že až toho příštího) státní vyznamenání.

  • alena-drvotova-k-pripadu-souzeni-tzv-teroristu-cechu-co-se-pry-ucastnili-osvobozeneckych-boju-na-donbase
  • alena-drvotova-k-pripadu-souzeni-tzv-teroristu-cechu-co-se-pry-ucastnili-osvobozeneckych-boju-na-donbase
  • alena-drvotova-k-pripadu-souzeni-tzv-teroristu-cechu-co-se-pry-ucastnili-osvobozeneckych-boju-na-donbase

Naopak tomu není tak dávno, co Česká republika na účet daňových poplatníků repatriovala nemalým nákladem vojenským speciálem Miroslava Farkase a Markétu Všelichovou, kteří byli v Turecku (země je členem NATO a tedy naším spojencem) právoplatně odsouzeni za terororismus. U nás samozřejmě bez postihu.

Zrovna tak jsme nákladem půl miliardy vykoupili ty 2 pitomé holky: Antonii Chrástenskou a Hanu Humpálovou a financovali tím teroristy, co je unesli. Jestlipak budou holky do státního rozpočtu něco vracet?

Pro dalšího, Petra Jaška, odsouzeného pravomocně v Súdánu na 20 let za špionáž, si doletěl vládním speciálem tehdejší ministr zahraničí Zaorálek. Kolik to asi daňové poplatníky stálo?

Stejně tak nezapomeňme, jak pro majdanisty – Pilipa a Bubeníka, na Kubu přiletěl v r. 2001 tehdejší předseda Senátu Pithart. Měli tam pochopitelně shnít. Zejména, když náklady na repatriaci nebyly v konečném důsledku to nejhorší, protože Pilip se stal později ministrem financí.

Z výše uvedeného lze dovodit, že budeme z Pákistánu na náklady daňových poplatníků nejspíš repatriovat i tu prostitutku a pašeračku drog Hlůškovou.

O fešácký kriminál a předpokládatelné podmínečné propuštění usiluje i gangster Krejčíř. Byl sice i u nás symbolicky odsouzen, avšak v nepřítomnosti a tedy celý proces by musel začít znovu. A znáte to. Jsme v Česku. Daňový poplatník těžko pochopí, proč tam za ním opakovaně jezdí čeští emisaři a zkoumají, zda má ten nebohý zločinec důstojné ubytovací podmínky. Měli bychom být spíš rádi, že se ucho utrhlo v JAR a že se tamní justice “nezakecala”.

Na druhou stranu česká vláda nedokázala dostat z kriminálu ve Francii Jiřího Sagana, co si odseděl plné 2 roky, když se mu do kamionu vloudila ta vetřelecká migrantská verbež. Řidiči Janu Žigovi dokonce britský soud vyměřil v r. 2019 za totéž 10 let.

Nehorázností je zničený život všech rodinných příslušníků v případě chlapců Michalákových. Oba s českou státní příslušností! Bezdůvodně a násilně odebráni rodině deviantním úřadem Bamevermet. Kluci od sebe odtrženi, aby bylo zpřetrháno sourozenecké pouto a zejména se mohly pakovat hned 2 tzv. pěstounské rodiny.

A česká republika? Namísto, aby okamžitě vyhlásila Norsku válku, jen plnými hrstmi přijímá peníze z tzv. Norských fondů, používané na vlastizrádnou činnost, pošlapání konzervativních principů a křesťanských hodnot a na indoktrinaci ideologií NWO. Úředníci České republiky nedělají pro chlapce a jejich matku vůbec nic. Situaci lze přirovnat osudu lidických dětí, co byly ukradeny a byly vychovány v německých rodinách.

Slepá, slepá je Spravedlnost.

zdroj: https://narodnidemokracie.cz/alena-drvotova-k-pripadu-souzeni-tzv-teroristu-cechu-co-se-pry-ucastnili-osvobozeneckych-boju-na-donbase/

Facebook komentáře