Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Akce D.O.S.T. podporuje demonstraci na podporu Viktora Orbána

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Bůh žehnej Svatoštěpánské koruně!

Kdo sleduje vývoj mezinárodní politiky, nemůže přehlédnout sebevražedný kurz Západu, který směřuje k nevyhnutelnému kolapsu. Masová imigrace není prvotní příčinou, ale jedním z příznaků a mohutným urychlovačem tohoto vývoje. Zodpovědní a svobodní politikové nemohou ovšem takový kurz přijmout. A to ani pod nátlakem.

  • akce-d-o-s-t-podporuje-demonstraci-na-podporu-viktora-orbana
 


Současný prezident Maďarské republiky Viktor Orbán se s plnou vahou svého úřadu a s podporou občanů postavil proti nesmyslným „směrnicím“ a dokáže vzdorovat politickému nátlaku i bezprecedentní štvanici médií. Akce D.O.S.T. je pobouřena obsahem i formou útoků, jimž je vystaven, a vyjadřuje současným zahraničně politickým krokům Maďarské republiky plnou podporu, neboť si uvědomuje, že aktuální boj o Budapešť je také bojem za Prahu, bojem za budoucnost Evropy.

Akce D.O.S.T. se proto rozhodla podpořit demonstraci, kterou svolaly na čtvrtek 20. září od 17 hodin občanské iniciativy a na které promluví mimo jiných i signatář Manifestu D.O.S.T. a kandidát do Senátu na Praze 2 Ladislav Jakl.

Vyzýváme českou veřejnost, aby přišla před maďarskou ambasádu na Praze 6 podpořit naše maďarské spojence a říci jasné ne vměšování Evropské unie do záležitostí suverénního státu.
 
V Praze dne 19. září 2018

Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T.

Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T.

Jiří Hejlek, místopředseda Akce D.O.S.T.
 

Facebook komentáře