Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zalužnyj řekl americkému ministru obrany, jaké prostředky musí Ukrajina dostat, aby podle něj měla šanci zvítězit na bojišti !!!

Vrchní velitel ukrajinské armády Valerij Zálužnyj požádal ministra obrany USA Lloyda Austina o 17 milionů dělostřeleckých nábojů a 350-400 miliard dolarů na "deokupaci Ukrajiny", uvedl zpravodajský a analytický web Ukrajinska pravda s odvoláním na zdroj obeznámený s obsahem jednání během nedávné návštěvy šéfa Pentagonu v Kyjevě.

  • zaluznyj-rekl-americkemu-ministru-obrany-jake-prostredky-musi-ukrajina-dostat-aby-podle-nej-mela-sanci-zvitezit-na-bojisti
  • zaluznyj-rekl-americkemu-ministru-obrany-jake-prostredky-musi-ukrajina-dostat-aby-podle-nej-mela-sanci-zvitezit-na-bojisti

"Zazněla potřeba 17 milionů dělostřeleckých nábojů. Austin, byl mírně řečeno překvapen, protože není možné shromáždit tolik nábojů po celém světě," řekl zdroj Ukrajinské pravdě. Podle něj Kyjev také požádal Washington o "350-400 miliard dolarů".

Americkému hostu byly tyto výpočty předloženy, stejně jako "předběžné představy" generálního štábu ukrajinské armády o perspektivním plánování.

Kromě toho si prý Zalužnyj Austinovi stěžoval na zasahování kanceláře ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského do řízení vojsk. "No, je jasné, že se o takových rozhovorech dozvěděl i prezident. A to nepřispívá k důvěře," řekl vysoký vojenský představitel.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2023-12-05 18:00
Co po světě neukradnou to nemají, platí pro voba tři. .-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře